bugün

penis cesitleriyle dogru orantida cesitlendigi dusunulebilir.
(bkz: kilif kilicina gore yapilir)
(bkz: sahanda vajina)
(bkz: rafadan vajina)
(bkz: omlet vajina)
(bkz: bir buçuk vajina)
(bkz: fırında vajina)
(bkz: tereyağlı vajina)
(bkz: vajina çorbası)
*
temelinde dik, yatık, diyagonal olarak üçe ayrılır. üzerinde bulunduğu organizmanın duruş açısıyla ilintili olabilir.
(bkz: iğrencim o halde ibneyim)
kıllı ve kılsız.
dudakları dışa doğru açık olanlar ve kapalı olanlar diye de ayırabiliriz.
30 çeşidi varmış efendim;

edit: eksi veren arkadaş kendi vajina çeşidini bulamadı diye sinirlendi sanırım. buraya eksi vererek türünün tek örneği olduğunu da kanıtladın bravo.
tori black vajinası ve diğerleri olarak kategorize edilebilir. ayrıca göt planında da alexis texas götü ve diğerleri olarak ifade edilmelidir.
(bkz: ak pıtık)
küçükken pasta derlerdi.
18 mumara iyiymiş.
Galerideki toplu resimde 2, 6, 10, 13, 14, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 29.

Bunlar harika. Çok güzel olmasaniz bile vajiniz bunlardan biriyse yasadiniz. erkeklerin en sevdiği çeşitler. Böyle çeşidi olan bana ulaşsın bi zahmet.
En kötüsü ise bence 18.
18 ney lan öyle pühhh. Hani bazen arkası sağlam olanlar için kullanılan bir tabir vardır taşşaklı falan deriz. 18i gördükten sonra önünde harbiden saygıyla eğildim o ne lan öyle.
Sözlük kızları delikanlı gibi mesaj atın benim sayım şu diye. Yormayin bizi haydi cilekeslerim, canhiras haykırışlarim. (Not 25 yaş ve üstü olacak)
28 numaranın sahibi meslekte 40.yıl şerefine, Er ve erbaşlara indirimli diye facebook ilanı bile vermiş olabilir.
iğrenç şeyler.
Zivanadan cikmissiniz siz.
Vajina vajinadir işte.
Beğendiğiniz bir yiyeceği sırf görüntüsü kötü diye yememezlik yapıyor musunuz? Hayır. Ama görüntüsü güzel tadı kotuyse yine de yiyor musunuz?Hayır.
Aynı mantık.
kadın cinsel organı çeşitleridir.

lan aylar sonra sözlüğe geliyorum, hala sol frame de değişen bir şey yok. vajina çeşitleri, seks tanrıçası lilith, kadın dediğin şöyle olur falan temalı başlıklar. iyice ergen eğlendirme merkezi oldu burası ya.
Hepsini istiyorum. Hergün birtane.
en güzeli evde yaptığın.
Envai çeşiti vardır.

Ben kavunlu seviyorum.
benim için sadece iki çeşittir: dar ve geniş. gerisi fazla detay ve detaylarla pek ilgilenmiyorum. he bir de pis kokmayan olursa çok iyi olur. ne vajinalar var ki kokudan yanına yaklaşılmıyor. geri kalan her şey bi vajina estetiğine bakar. evet, adamlar bunun bile estetiğini çıkarmışlar;

muhtemelen 50 yaş üzeri kadınların en sık yaptığı estetiktir.
benim en çok tatar vajinası ilgimi çekmişti. ayrıntı için (bkz: tatar amı)
bugün de slavların vajinasının pempe renkli olduğunu öğrendim çok şaşırdım bi yaşıma daha girdim. onun da ilgili tartışma da (bkz: slavların pembe amlı olduğu iddiası)