bugün

geçmiş dönemlerde;klitoris nasıl yalanır, g noktası nasıl bulunur, kadın nasıl orgazma ulaştırılıp boşaltılır gibi özellikle kadınların haz noktasında nirvana ya ulaşması için faydalı bilgiler verdim.

sözlüğün ergen oğlanlarının cevabını öğrenmesi gereken sorudur.

ergen oğlanlar umurumda değil elbet; arzum gerçek hazza ve orgazma ulaşamadan, bulutların üzerine çıkarcasına titreyerek, vücudu ateş gibi yanarak çğlıklar içinde boşalamayan kızlarımıza hizmettir.
sevişme özürlü öküz erkeklerimiz yüzünden heba olan kızlar için.

şimdi iyi dikkatli okuyunuz; küçük ısırıklar ve öpücüklerle vajina etrafında gezindikten sonra vajinanın içine dilinizi soktunuz, daireler çizerek içinde ilerlemeye başladınız. biraz ilerlediğinizde vajinanın içinde iki ayrı kanal dolayısıyla iki ayrı delik hissedeceksiniz.

panik yapmayın nefesinizi vererek dilinizi bastırmaya devam edin. size göre sağda partnerinizin vücuduna göre solda bulunan kanaldan devam edin. hızlanın daha sert dil darbeleri vurun, tempoyu yakalayın. bu arada aynı anda da sol el başparmağınızla klitorisine baskı masajı yapmayı ihmal etmeyin.

biliyorsunuz klitoris masajı konusunu daha önce işledik.

edit: altta da görüldüğü gibi neyi nasıl yapacağını bilmeyen seks özürlü ergenleri gördükçe kızlarımıza daha çok acıyorum. bu sebepten en iyisi kızlarımız; orta parmağını ıslatıp dediğim şekilde kendilerine uygulasınlar işaret parmaklarıyla da klitorisleriyle oynasınlar.
güncel Önemli Başlıklar