1. 1.
  aynı zamanda 2. abdülhamid de öyledir. gizlice ülkeyi satmıştır. kendisi karısının ülkenin borcunu ödemesi için verdiği 500 bin altını da sümen altı etmiştir. 30 yıl boyunca çalmıştır. demi ? adamlar ülke yönetiyor ülke. vatan haini ne demek ? Bir başbakan ya da cumhurbaşkanı gibi değil ki gelip geçici olsun. padişah ülkenin tek sahibi. neden vatan haini olsun. okuyup araştırmamak böyle birşey.

  iftira atmak için tek seçenek 'gizli emirler' dir. hani gizli ya o yüzden millet sorgulayamıyor.

  tarih yazıldı. ve okunmayı bekliyor. okuyun.
  3 -4 ... ukraynali
 2. 2.
  bazen aleni emirler verdiği de olmuştur;
  (bkz: ingiliz ve yunan orduları halifenin ordusudur)
  5 ... protest sanayici
 3. 3.
  abdulhamit i tahttan indirmeye gelen azınlıkların çocukları bugün aramızda ali ahmet gibi müslüman isimleri ile gezmektedir bu tipten kişilere kripto denilir yani gizli ermeni ya da yahudidir bunlar, okuyorumda vahdettin için, cennet mekan abdulmait han için yazılan cümleleri, onlara hiç kızmıyorum çünkü onlar kripto, sorsalar annelerine babam kim anne diye inanın dedesinin ismi agop çıkar nitekim kılıçdaroglu nun anne ismi yemoş çıkmadı mı? van 100 yıl rektörü hapis yatan herifin dededinin ismi güllü agop çıkmadı mı? chp o herifi milletvekili yapmaya çalışmadı mı?

  vahdettin e kim küfreder ancak kripto çocukları, abdulhamit e kim küfreder ona küfretmek için harbi orospu çocugu olmak lazım kanımca...
  1 -3 ... affetmem cizerim
 4. 4.
  (bkz: mustafa kemal atatürk/#14488579)
  ... ischam
 5. 5.
  (bkz: kendini unutturan forvet)
  1 ... yagmurbesleyen
 6. 6.
  50 yıl sonra da apo için bu iddalar olacaktır.

  mesela aponun gizli bir ajan olduğu, aslında türkiye için çalıştığı filan.

  bunlar hep olur.
  2 -1 ... banabakinlan