1. 1.
    Kuruluş savaşını bizzat vahdettin'in başlattığının(!) Kanıtı olan belgedir.
    mustafa kemal i samsun a vahdettin in yollaması

Evet gördüğünüz üzre vahdettin atatürk'ün kulağına fısıldamış "git kurtuluş savaşını başlat(!) Ben arkandayım" demiş.

Böylece kurtuluş savaşı başlamış(!).

not: kapı gibi belge olm işte.
    buna inanmayan 2023 e kadar beklesin, o zaman bu belgeler hep ortaya çıkacak işte.
    ayrıca petrol ve bor da çıkaracağız 2023 te.
    17 -14 ... tengir budun
  2. 2.
    imza garip olmuş sanki kâğıtta günümüz A4 spiral kağıtlara benziyor. Evet.
    2 ... kale3112
  3. 3.
    (#34678420)
    ... usualsuspects
  4. 4.
    işin dalgası bir yana atatürk samsuna gönderilmeden önce vahdettini ziyaret eder ziyaret sırasında vahdettin; çok önemli bir vazifen var paşam, memleketin hali ortadadır der. atatürk bir an heyecanlanır. bir an için tüm kurtuluş savaşı düşüncesini anlatmak ister. sonrasında vahidettin'in ingiliz'i memnun etmemiz gerek tarzında konuşmasıyla atatürk keskinleşir. ve ne kadar yalnız olduğunu bir kez daha anlar. padişahtan umudu keser.

samsuna gönderileceği haberini aldığı gün anadoluya geçme düşüncesi vardır atatürk ün. istanbuldayken 6 ay boyunca kurtuluş savaşının planını yapmıştır.

istanbul da 6 ay boyunca yaptığı planlar ve görüşmeler yine aynı adlı 6 ay isimli bir kitapta toplanarak yayınlanmıştır.
    6 -3 ... pehlivanoglu x
  5. 5.
    halkımızın yüzde ellisini ve tamamen tarafsız yargımızı peçete üzerinde olmadıkça tatmin etmeyecek olan belgedir.

vahdettin in atatürk ü samsun a yollama belgesi

öyle a 4 kağıt falan olmas..
    15 -3 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Katranı kaynatsan olmaz şeker, cinsini siktiğim cinsine çeker.

Konuyla alakalı değil. Öyle akla geldi yazıldı.

Tanım: birtakım belgeler.
    -5 ... frekans
  7. 7.
    belge tamamen gerçektir, hatta yazıdaki mavi, meşhur osmanlı kraliyet mavisidir. belgenin vahüdeddin´in padişahlık mavi tüükenmez kaleminden çıktığı apaçık bellidir.

tarih bugünden itibaren yeniden yazılacak !!
    3 -1 ... paganviodio
  8. 8.
    (bkz: ben tatmin oldum)
    1 -1 ... ecinni
  9. 9.
    Buna inanmayan ya pkklıdır ya da kripto fetöcü.

Böyle kıymetli belgeleri falanmış filanmış diyerek gölgelemeye çalışanlar, dış güçlerin yurt içindeki maşalarıdırlar bunu böyle bilin.
    2 ... yok herif