1. 1.
  yılların birikimleriyle ve üstün bilgileriyle antalyadaki en iyi matematik öğretmeni olan zat. bir kaç yıl önce kendi adını verdiği vahap yılmaz dershanesi ninde kurucusudur.
  1 ... midnight
 2. 2.
  kimine göre antalya'nın 1 numaralı matematik hocasıdır. 5 sene öncesine kadar saati 100 usd'den özel ders veren zattır ayrıca.

  bir efsaneye göre -gerçekliği ne derece bilmiyoruz- özel ders vereceği öğrenciyi seviye tespitine sokan, 45 sorudan 40 soru net çıkarabilirse, kişiyi öğrencisi olarak kabul edip, şereflendiren kişi.

  açmış olduğu dersaneye, başta dersane açmadan önce son çalıştığı dersane olan zafer dersanesi olmak üzere, antalya'nın pekçok dersanesinden iyi hocaları toplamıştır.

  tatile giderken bile yanında götürdüğü akvaryum balığına kendi bakar. *

  ancak nazarımda asla bir ismail güngör, asla bir esen ali alar olamayacak zattır.
  ... paleface
 3. 3.
  --spoiler--
  Vahap Yılmaz 1950 yılında Erzincan ilinin Tercan ilçesinde doğdu. ilköğrenimini Alanya Hayate Hanım ilkokulu' nda, ortaokul ve liseyi Antalya Lisesi' nde tamamladı. 1968 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Fen-Mühendislik Fakültesi Matematik yüksek lisans bölümünü 1974 yılında bitirdi.

  1974-1976 yılları arasında Serik Lisesi' nde Matematik Öğretmeni, 1976-1980 yılları arasında Antalya Lisesi' nde Matematik Öğretmeni ve Müdür yardımcısı olarak, 1980 yılı Şubat ayından itibaren de kesintisiz olarak Antalya' daki dershanelerde kurucu ortak ve Matematik Öğretmeni olarak görev yaptı.

  2002 yılından beri kendi ismini taşıyan dershanede kurucu ve matematik öğretmeni olarak çalışmaktadır.
  --spoiler-- *
  antalya'nın en iyi matematik öğretmenidir.
  ... ice and cold