1. 1.
  antalya da bulunan en kaliteli olarak gördüğüm dershanedir. vahap yılmaz tarafından kurulmuş, kısa zamanda çok büyümüştür. güçlü öğretmen kadrosuna sahiptir. öğretmenlerle düzenlenen halı sahalar ve gezmeler müthiş anılar bırakır.
  1 ... midnight
 2. 2.
  açık ve net bellidir ki antalyanın en dandik eğitim veren öss dershanelerindendir.ama pek bir sevilesidir salla össyi
  2 -1 ... az laf cok seks
 3. 3.
  5 sene öncesine kadar -hala vermekte midir, bilinmemektedir- saati 100 usd'den özel matematik dersi veren vahap yılmaz tarafından kurulan dersane.

  dersaneyi açtığında, başta zafer dersanesi olmak üzere, bütün dersanelerin kaliteli hocalarını yüksek ücret ödeme vaadiyle -ki yerine getirmiştir- transfer ederek, büyük bir müşteri portföyü kazanmış dersanedir.

  ortaokul ve lise olmak üzere iki bölümü vardır.
  1 ... paleface
 4. 4.
  lise 1 ve lise 2 de gittiğim dershane. Hoca olarak iyi olsa da öğrenci topluluğu açısından pek hoş bir dershane değildir. Etek kullanmayı yavaş yavaş bırakan ve onlara bakmayı abartıp vele zehe diye arkasından laf atan kadolarla dolmaya başlamıştır.Cok fazla tiki ciks insandır.Bu arada bir de kimya hocası vardır ki en bitik.Tüm kızlara yavşamasına rağmen nedense severim kendisini. Paso lacoste giyer bu adam.*.Ayrıca dershane kurucusu Vahap Yılmaz'ın derslerinde nedense cok fazla uyumuşumdur. Alakam olmuyordu dersleriyle.En sevdiğim kimyacısı ise*su anda devam ettiğim dershaneme geçmiştir mutlu etmiştir.
  ... osmanthegral
 5. 5.
  (bkz: sözlükteki antalyalılar)
  ... fibobacciyim
 6. 6.
  sloganı bir ustalık dönemi eseri olan;antalyanın en başarılı dersanelerindendir.tek kötü yanı antalyanın en büyük camilerinden biri olan muratpaşa camisine çok yakın olmasıdır.hocadaki iman gücü ve hoparlör kapasitesi birleşince dersane eşrafını çileden çıkarmakta.
  ... 10ur
 7. 7.
  --spoiler--
  Dershanemiz ilk olarak 2002 yılında Vahap Yılmaz Matematik Dershanesi olarak kuruldu.

  Öğrenci ve velilerden gelen talep üzerine dershanemiz, 2003 yılında tüm derslerin verildiği bir kuruma dönüştü.

  Vahap Yılmaz Dershaneleri sağlıklı bir şekilde büyümesini sürdürmektedir.
  --spoiler-- *
  ... ice and cold
 8. 8.
  (bkz: özbilgi dershanesi) ile kardeştir.kurucuları aynıdır.
  ... klavye