bugün

Dinlerken gülmekten sandalyeden düşüren şehinşah'ın dissi.No.1'e yapılmıştır.

Ahanda sözleri:
what sup!! tereyağlı ballı ya***m
tabiyat icaabı vah vahap vah
mathaam frapan avangart papağan arayan adama
gasp paraflar angart
çekin zülfikaarı
tamam ulan tamam kesip irtibaatı
clan mlan yerim itibarı
bana sıcak sıcak verin intikaamı
en kralı mahdum panda bandıralı
mandıralı mandalarda var kınalı
tanrıları rant hayatta bırakır niggı
son kalan underground ın andavalı
oo pesternkeraniii
proloter protokolden fenaa değil
homie patent prototipten hiphopa çip
dolly kuplen fotokopi battle a vacip
diss rap yerinde güzel
nispet vesilen ve sen
mister no bitch olmalı
ister madem koymamı
ifrit breee
bu sistit vack
street bitch dream tv de (üüüürüüüürürüüü)
feat beat i
eeeehh s***tirtme
şimdi izninle
click click vee
bom
bu kadarda makul bi dörtlük daha fukaraya bağsur
ukala fakat angut abartı mağduru katapultuma bağlı tavuk vakaa bu (gub guuub guubb gibi bişii)
evet sayın seyirciler şimdi şehinşah hasan sabbaha bağlanıyoruz
noobirin götündeyiz kaptan ,
çıkarın yalvarıyoruz
b** yolunda kaybettiğim kaftanımı arıyorum
velhasım tayfasını kaybetmiş
bir kaptan tanıyorum
kuu vak vakk
meraba
kuu vak vak
adım ufuk duydun bunu muuhakkak
bumu muhattap bumu ppuuu haaah haaa
huuu huuu!! cruunun umuudu birr yavşaaak
vuslatta bul tutup yalvar
üslubunu yut vukuu bulup yaz
mutfakta birimi var ne ayak hayat numarama göre
beat yapmakla muvaffak
muallakta muafliflerime
mugair kooparatifler kurdum
grubu dağılmayan pop grubu ruhlu şuuru buğulu gruplar yuttum
dışlanıp şırça g***lerde barakalar kurdum
s**mayın sakın löplerde sahte yalakalar buldum
dit diirii dit diiiri dit diiirriii
diririliii liiii liii liiii...

Edit:Ah yine mi sen şanışer hayranı emocuğum gözü boşver g*tünden öptüm bu sefer.muah.
umulmadık gelişmelerle vücudu kadınsı bir yapıya bürünen maço ve maganda bir adamı anlatan mizahi çizgi roman.
senaryosunu galip tekin'in yazdığı kemal aratan'ın çizdiği çizgiroman. aynı zamanda şehinşah isimli mc'nin bir diss şarkısıdır, gayet eğlencelidir. *
(bkz: şehinşah)
şehinşahın no1 e sağlam bi selam çaktığı şarkıdır.
(bkz: rapin ajdarı) ile no.1 fena cakmıştır bu diss e zamanında.
vatsap tereyağlı ballı yarram.
girişi koparan bir şehinşah diss tracki.
(bkz: vahhabi)
No1 i değil kendini silkmiştir.
Ezbere bildiğim ve söyleyebildiğim şehinşah dissi. Şeyn'in ilk dinlediğim rapi olduğundan en sevdiğimdir.
galip tekin'in her zamanki absürdlüğü, kurguötesi görüşüyle yarattığı bir karakterdir vahap. ancak senaryonun gidişatı ve tipleme için gereken çizgi galip hocamızın oturmuş tarzına uymamaktadır, o yüzden kemal aratan alır tarama ucunu eline.

aslında tek bir hikaye olması planlanan vah vahap vah, bu şekilde çıkmıştır. mevzusu kısaca, sürekli kadınlara cinsel tacizde bulunan vahap adlı magandanın, birgün çok sağlam bir beddua alması, ve boynundan aşağısının kadın formuna dönüşmesidir.

bir kadının memesini eller memeleri fırlar, bir kadının kalçasını eller kendi kalçası fırlar. paniğe kapılan vahap, erkekliğini gidip gitmediğini kontrol etmek için gönülsüz bir fahişeyle birlikte olur, işi başarmıştır, ancak kötü bir sürpriz onu beklemektedir, en son tacizde bulunduğu organ da kendisinde mevcuttur artık.

vahap bir yandan bu sorunun çözümünü aramakta, bir yandan tanınmamak için yüzünü gizlemekte, bununla beraber eskiden kendi yaptığı tacizlerin kendisine yapılmasına katlanmak zorundadır. sonunda bir büyücü ona çözümü söyler. kadın olarak cinsel ilişkiye girmek zorundadır. yakın arkadaşından yardım ister, eve kadın attığını, ona bıraktığını ama ışıkları açmamasını söyler, kendisi de buna katlanmak için içip zom olur. ancak işler beklediği gibi gitmez, bütün mahalle üstünden geçer fırsattan istifade. sonuçta kendisi erkek formuna dönmüştür, ama bütün kahve memeli adamlarla dolmuştur.

aslında hikaye burada bitecektir, ama son anda, sanırım oğuz aral'ın tavsiyesi ya da talimatıyla, bir son kare eklenir. vahap hamiledir. bu şekilde devamı da çizilir. vahap'ın şemistan adında piç bir oğlu olur. onların maceralarının üzerine kurulan çizgi roman, bir süre sonra, konusunun baştaki cazibesini kaybetmesiyle kaybolur gider.
güncel Önemli Başlıklar