1. 1.
  bir zamanlar kanal d'de gösterilen pembe dizi..

  oynayanlar:
  (bkz: natalia oreiro)

  edit: evet bir kişi oynuyo dizide anasını satayım.
  43 -3 ... atan alir spor
 2. 2.
  o aralar lise ya da ortaokulda okuyan kızların çoğunlukla izlediği hiç haz etmediğim pembe dizidir.
  4 ... komplikasyon
 3. 3.
  Sanırım ortaokul döneminde (6-7 yıl oluyo) okuldan geldiğim gibi televizyon karşısına oturmam nedeniyle devamlı karşılaştığım ve zamanla müdavimi olduğum salak dizi. Güzel ve fakir kız, zengin ve yakışıklı ve iyi kalpli aşık erkek, kokona kayınvalide en önemli oyunculardır. *
  4 ... baybars
 4. 4.
  dizinin başrolünde oynayan kızın adı:Milagros,esas çocuk da ivo'ydu.Klasik Brezilya pembe dizilerindede kullanılan geleneksel öğeler:(rahibe-kilise-yetimhane-zengin/fakir aile uçurumu,kayıp anne/baba ve aşk) bu dizide de mevcuttu.Akşam kuşağında yayınlanan,ev hanımları dışında genç kızların da ilgiyle izlediği Arjantin Dizisi..
  (bkz: arjantin dizileri)
  (bkz: brezilya dizileri)
  (bkz: pembe dizi)
  2 ... manik depresif
 5. 5.
  (bkz: latin hatunlar)
  ... meureate
 6. 6.
  (bkz: ah ah)
  1 ... andlee
 7. 7.
  benimde ortaokuldayken izlediğim pembe dizi. hatta izlediğim tek pembe dizi. severdim lan. küçüktüm napim.
  2 ... witch
 8. 8.
  Ortaokuldayken yaınlanmakta olan * pembe dizi.Okuldan çıkar çıkmaz eve koşar bunun başlamasını beklerdim.Sıralara Facunda arana yazardım * yayınlandığı süre boyunca facundo aranaya aşık olmama sebebiyet vermiştir.
  Milagros yetimhanede yetişmiş bir kızdır iyi futbol oynar derken bir evde hizmetçi olarak işe başlar.TAbiki evin yakışıklı oğluyla aşk yaşamaya başlar tam 150000000 bölüm boyunca onların ayrılmasını kavuşmasını sonra tekrar ayrılmasını izleriz. Daha sonra ortya çıkar ki aslında milagros evin sahibinin kızıymış ivo da aslında evin sahibinin üvey oğluymuş.
  Bir bölümde batistutayı * oynatarak takdirimi kazanmıştır o ayrı.
  ... hermia
 9. 9.
  izle izle bitmeyen pembe dizi. kimsesiz kızlar rahibelerle birlikte yaşarlar, gece olunca giyerler mini mini etekleri, latex elbiseleri, oynamaya giderler. dizideki ivo kişisi güzel taktikler de verir. şöyle ki:

  --spoiler--
  bir bölümde ivo ve milagros, ivo'nun odasında kilitli kalırlar. sıkılırlar ve oyun oynamaya karar verirler. sayı tahmin etme oyununu oynamaya karar verirler. ivo bu oyunun amına koymuştur aslında ama çaktırmamaktadır. hatta şampiyonlukları falan varmış. ilk oyun öylesine oynanır ve milagros kazanır, milagrosun götü kalkar. ivonun içine şeytan girer ve "böyle olmaz birşeyine oynayalım" der. götü kalkan milagros "tabi" der. ivo, "ben kazanırsam benimle bir gece geçireceksin" der ve milagros kabul eder. ivo 2. oyunda milagrosun altından girer üstünden çıkar iddiayı kazanır.
  tabi daha sonra milagros ivoyu rezil etmiştir ama olsun.
  --spoiler--

  (bkz: mila gros market)
  1 ... yok thevénin nalı
 10. 10.
  dizi müziği natalia oreiro ya aittir. şarkının adı cambio dolor*
  söz-müzik: anonim
  -1 ... yok thevénin nalı