1. 1.
    bir fenerbahçe'li olarak bu aşlık altında takımımla ilgili bir çok daşşak muhabbeti yapılacağını bile bile " eee yuhhh artık " diyerek, tüm riskleri göze alıp açtım bu başlığı efem.

tanım: fotomaç gazetesinin vagner lov isimli futbolcunun fenerbahçe'ye geldiğini iddia ettiği haber.

ulan biz ne büyük takımmışız be. dünyada ki bütün büyük futbolcular fenerbahçe'ye gelmek için götlerini yırtıyorlar resmen. ne yüzsüz futbolcularsınız kardeşim siz? azıcık gururlu olun yahu. en sonunda aziz yıldırım'ı kızdıracaksınız transfer etmeyecek sizi, sonra barcelona, chelsea, milan, arsenal gibi boktan takımlarda oynamak zorunda kalacaksınız. akılınızı başınıza devşirin.

üşenmedim sadece son 2 günde spor gazetelerinde çıkan transfer haberlerine göre fenerbahçe'nin kadrosunu oluşturdum:

----------------------------dida----------------------------

----------------g.gönül nesta lugano r.carlos--------------------

----------------m.topuz d.silva baptista ronaldinho------------------

----------------------Shevchenko v.love----------------------------

yedekler: henry, alex, eto'o( sen yedek kalcak adammıydın be ) f.tekke, semih, edu, u.boral, k.kazım, m.aurello, volkan, koray, h.altıntop, moldanado, ( bi siktir git lan ) alves ( uğur a.kor senin kulubede gelmicektin olum )... ( adını hatırlayamadığım diğer götünü yırtan futbolculardan özür dilerim )

t.direktör: scolari, yardımcıları: zico, r.dilmen, m.denizli

not: iş bu kadro yedek kulubesinin 20 metre ve yabancı futbolcu sınırlamasının 15 olduğu şartlarda hazırlanmıştır.
    not2: entry de adı geçen tüm futbolcular ve olaylar tamamen hayal ürünüdür.
    not3: hiç bu kadar göt olmayı istememiştim.
    not4: sözlükte adını unuttuğum futbolcu yazarlar var sanırım. messi eğer sen eksi veriyorsan arayım aziz başkanı seni de alsın yahu.
    8 -7 ... huznun isyan olsun
  2. 2.
    Spor gazetelerinin tarafından uydurma tranfer haberlerinden bunalan yönetim çareyi hepsi listelemekte bulmuştur.....

--spoiler--
    http://www.fenerbahce.org/icerik/haber/11834/
    --spoiler--
    ... elm sokagi tabelasi