bugün

özellikle sosyal paylaşım sitelerinde sıkça karşılaşılan durumu yapan kişidir. normalde içinde "v" harfi olan bir kelimeyi "w" harfiyle filan yazar. var yerine war, devam yerine dewam, evet yerine ewet yazar. güzelim türkçemizin yozlaştırılması bir yana ben insanlara tahmin edilemeyecek bir sinir besliyorum. böyle yazanları her gördüğümde asabım bozuluyor. lan ne bok yemeye böyle yazıyorlar, hiç anlam veremiyorum. bizim dilimizde bu harfler yok. diyorsan ben illa bu harfleri kullanacağım, siktir git alfabelerinde bu harfler olan ülkenin vatandaşı ol.
am yerine wan yazanı bile var bunların, uzak durmak gerek.
ağzına kürekle vurulası kişidir.
Genelde isimleri shımarıq chòchùqq veya shéqér dadlùù qıssdır!
ergenlik etkisidir o. zamanla geçer.
adim adim turkce nin yozlasmasina katkisi olan kisidir.
(bkz: ağzına kürekle vurulması gereken kişiler)
uyarılması gereken insanlardır ayrıca k yerine q yazanlar gibi daha birçok örneği mevcuttur.
kekremsi bir yalnızlık da yaşarlar bunlar.
En cok kullanilan alan;
(bkz: ws gel)
Hayatının önceki dönemlerinde; knight online, silkroad, metin2 vb. şeyler oynamıştır. O oyunların etkisindedir hala.
bu adamın üşengeçlikle falan alakası yoktur arasında 3 cm olan, klavye kullanmayı bilen biri için aynı kolaylıkla basılabilen iki tuştan bile bile yanlış olanını kullanmak salak, saçma, mantıksız bir alışkanlıktır ya da trende kapılma, birinden görüp anında kopyalama karaktersizliğidir. siktir edin bunları kapınızdan içeri sokmayın, gitsinler kendileri gibi "w"cilerle takılsınlar.
kafasına kurekle vurulması gereken kisidir.
g yerine q yazan kadar ergendir.
Seni sewiyorum. Cümlesinde çoğunlukla kunlanılır.
g yerine q yazanlarla aynı zeka seviyesine sahiptir.
aklı başında insanların uzak durması gereken kişidir.
ya wolkswagen yazar ya volksvagen. arası yoktur.