bugün

v for vendetta ile harf takası yapmış insan. *
küreselleşen insandır. küresel ısınmanın en çok etkilediği türdür.
Tembel insandır. Geleceğide hayra alamet değildir. Klavyede "w" ele daha yakın geldiğinden "v" harfi yerine "w" kullanır. *
cümlede v harfine wurgu yapmak isteyen insandır.
iki v yanyana yazan insandır, bırakın da aradaki boşluğu kendisi belirlesin.
şimdi bu benim.. tanım, içinde benim de bulunduğum insanlar güruhu..

(#3391137)insanım..
(#3391163)elizabeth'i tanımam.. büyüğümdür, saygım vardır kendisine..
(#3392422)v yerine w kullanarak neyin havasını kime attığımı anlamadım.. etrafta sadece w kullanan heriflere bakan kızlar var da benim mi haberim yok.. harbi olm varsa söyleyin.. elektrik iyi gelir siyatiğime ama..
(#3393414)kişiliğimi bulduğuma inanıyorum.. bulmamış da olabilirim belki.. ama öyle bile olsa bunda bir harfin hatta bütün latin alfabesinin ne gibi bir ilgisi olabilir anlamadım..
(#3393425)hayatımda nevruz ya da newruz yazmadım diyecektim ki şimdi yazdım..
(#3393452)v for vendetta ile harf takası yapmadım, zaten bu espriyi de anlamadım..
(#3393506)seviyeyi düşürmeyelim.. küre diyor muyum ben size?..

tamam üstteki entrylere cevap verilmez kuralını baya bir yalan ettim.. ama bu mantaliteyi anlamıyorum, gayet değer verdiğim yazarlar bile inanamadığım şeyler yazabiliyor..
birader ben yazıyorum ama gördüğün üzre burada yazmıyorum öyle.. devlet dairesinde dilekçe verirken de yazmıyorum.. hatta mektup yazarken de..
ne zaman yazıyorum, msn'de, bazen de mesaj çekerken.. neden yapıyorum, çünkü daha kolayıma geliyor.. msn kolaylık üzerine kurulu bir sistem.. hiç kimse şimdi bana çıkıp her kelimeyi kurallarına uygun yazdığını söylemesin msn'de.. abi'den bile patlarsınız sadece.. ağabey olm o..
kolay geliyor, bir de normal hayatta çok v gördüğüm için hoşuma da gidiyor, ne yalan söyliyeyim.. bu kadar mı özentilik demek bu?..
daha doğrusu benim msn'de arkadaşımla muhabbet ederken kullandığım w mi mahvediyor türkçemizi?..
way anasını be..
volswagen aşığıdır. Hemen bir reklam çekelim.
3-4 yaşındaki bir çocuğun bir kağıda karaladığı ilk harf w imiş. o andan itibaren w'nin kendi hayatında apayrı bir hayatı olmuş. okula başladığı andan itibaren hep w aşığı olarak bilinirmiş. wimbledon üniversitesine gitmiş. Üniversite tanışdığı whitney ile evlenmiş. daha sonra ikizleri olmuş ve onların adını woody ile william koymuş. wilkinson traş bıcağı kullanmış, wii konsolu almış, worms oynamış, WRC'ye katılmış ve bütün bunları yaparkende aşık olduğu bir firmada tasarımcı olarak çalışmış. orasıda volswagen.
Benim de zaman zaman yaptığım hata. Özellikle "wallahi" kelimesinde kullanıyorum, evet düzeltmek gerekli ama işte alışkanlık.

Bu arada en subjektif entry'mi girdim saat tutuyorum ne zaman silincek diye.
ergen turnusolü.
(bkz: k yerine q yazan qıro)
ergenlikten çıkamamıştır.
bazen çok da sempatik gelen nane insan.*
(bkz: walla)
(bkz: yawrum)
(bkz: ewet)
Ağır apaçidir. Toplumdan dışlanmış ve cool olduğunu sanan salaklardır.
Ergendir we her Sözlükte mutlaka vardır.
k yerine q yazan insanla ölümüne kapışır .
apaçık ergendir.
alfabesinde w olan dilde yazıyorsa ağır cahil, olmayan dilde yazıyorsa eziktir.
özellikle mesaj da ''yaw'' yazıyorsa direkt engelleyin, kekodur.
uygur Türkçesinden karahanlı türkçesine yeni geçmiştir. başka bir açıklaması olamaz.
Babamdır. W yazar nedensizce ve kürttür. Sanırım kurtlerin %70inde bu bulunur
Genelde ya ergendir ya işsiz ya da ağır eğitimsiz.
hepsi var bende.