bugün

bu insanlarla heryerde karşılaşabiliriz,
hatta eminim herkes bu devreden de geçmiştir *****
bununla birlikte bir kaç neden sıralayabiliriz:
1.*w'nun v'den daha kolay yazılabilmesi*
2.arkadaşta gördüm havalı olmuş zihniyeti *
3.sürü psikolojisi
4.alışkanlık vb.
(bkz: v yerine w kullanmak)
cep telefonundan mesaj gönderirken daha çabuk yazmak adına yapılan eylemi yapan kişilerdir.
vizeler için arkadaşımdan aldığım notlarda gördüm bunu ben bugün. *
ana diline güvenmeyecek kadar aciz, acınası, sövülesi insan.
klavyede e harfinin yanında w olması sonucu 10 parmak yazamayan kişinin kolayına gelerek yaptığı durumdur. kötü niyet aramamak gerekir.
uludag sozluk te sikca yapilan dil yanlislarindandır.

bu konuyla ilgili yorumum ise şudur : (#1711130)
ne war yaw bunda, wallahi de billahi de bişi olmaz dert etmeyin şeklinde yazan insandır.
tamamiyle "amaaaan sıkıldım bizim v lerden birazcıkta onlarınkinden kullanıyım" çapası, ama hiç düzgün olmuş mu olmamış mı sallamayan insalar kullanır.
aklınca şekil yapmaya ÇALISAN KiŞi.
(bkz: wolksvagen)
(bkz: k yerine q yazan insan)
(bkz: noktalama isareti yerine a q yazan insan)
müthiş özgüven sahibi insandır. cümle içinde bmw yazarken çok kullanır bunlar özellikle. severim hepsini.
klavyede e ve w harflerinin yanyana olması sebebiyle ewet yazmak daha kolay olmaktadır ama bu da bir mazeret değildir tabi.
kendinde olan yazım ve özgüven eksikliğini v yerine w yazarak tamamlamaya çalışan dolayısıyla hem dilini hem kendini hem de sözlüğü yerin dibinde de başarıyla(!) temsil eden insan evladı.
alfabe 32 harf olsun diyen kültür ve turizm bakanı atilla koçun önerisini ciddiye almış kişidir.
fikretmekten aciz olan bunun yerine fikri gelen kişidir, muhtemelen uyarıldığında 'ne var bunda kardeşim, ne olacak yani, ikisi de harf işte aynı şey' şeklinde tepki verecektir. eleştirilmeye de gelemez haspam.

ama anlayamaz ki, sarfettiği sözün ' ne olacak canım 29 ekim yerine 4 temmuzu kutlasak, aman efendim ne farkeder ay yıldız yerine şöyle afili bir haç koysak da dalgalansa gönlünce' şeklindeki saçmalıklardan hiç bir farkı yoktur.
eleştirilmemesi gereken insandır. o da v'nin varlığından haberdardır. sadece sevdiği içim w yazıyordu, art niyeti yoktur.
insan değildir.
ingiltere kraliçesi elizabete yaranmaya çalışan insandır.
10 sene önce cep telefonu aldığımda mesajlarımın bana ait olduğunu karşımdakinin anlaması için kullandığım yöntem bu sayede başkalrının benim telefonumu kullandığında pislik yapmalarına karşı tedbir oluyordu ama 3 senedir yapmıyorum ki herkes w kullanıyor artık.
henüz kişiliğini bulamamış insandır.
"nevruz" yerine "newruz" yazmak gibi bir şeydir bu. iyi niyetli değildir bu insan kişisi. kınanmalıdır.
(bkz: bağlaç olan de yi bitişik yazan insan)