bugün

evet o insan benim.. yoksa insan demekten haya mı ediyorsunuz? bir an önce izlemeli miyim, yoksa izlesem de bir pok olmıycak mı? karar veremediğim durumdur..
birşey kaybetmemiş olan insandır. ben izledim de noldu, sacma sapan bir film efendim. zaten şuana kadar izlememiş olan adam şuandan itibaren de izlemese bi bok değişmez kanımca.
izledikten sonra filmleri değerlendirirkenki kriterleri yükseleceğinden başka filmleri beğenmez olacaktır.*
hemen izlemesseniz sonunu söylerim diye kokutmak istediğim insanlardır.
ben'dir.
hiçbir şey kaybetmemiş insandır.

onun yerine hayvan çiftliği okusun ne biliyim 1984'ü okusun.

kapitalizmin sosyalizm veya faşizmden daha iyi olduğunu görecektir.

(bkz: 1984) (bkz: animal farm) (bkz: george orwell)
daha garibi; bilgisayarının arşivinde v for vendetta olmasına rağmen izlememiş olanıdır.
natalie portman'ın söz konusu filmdeki güzelliğini kaçırmış insandır ayrıca. ha bir de sahte ingiliz aksanını.
sinemaya film deyip dizi tarif eden insandır.
filmden haberi olmayanlardan daha iyi durumda olmakla beraber, bir an evvel duruma el atması gereken insandır, boşa geçen günlerin ve boşa izlenen filmlerin bedelini ödemelidir. * * *
belki de şundan dolayıdır;

(bkz: v for vendetta dan sonra ulusa sesleniş yayınlamak)
geç olsun güç olmasın insanıdır. etkileyici bir film izlemek istiyorsa bu yakınlarda izlemelidir. v nin maskesinin çıkacağını umut etmemeli, benim gibi beklenti içine girmemelidir.
fight club izlemiştir.gerek duymaz.
eğer liseliyse izledikten sonra avatarına V fotoğrafı koyar. o artık bir devrimcidir. iletilere statulere 'ideas are bulletproof' yazmaktadır. 1 mayıs olsa da sokağa çıksak diye beklemektedir..

yetişkin bir bireyse sadece çok güzel bi filmi biraz geç izleyecektir.
hiçbir şey için geç değildir. Hemen izlesin dediğimiz yazardır. Zira büyük ihtimalle hayatı değişecektir.
itirafçıdır ve pişmanlık yasasından yararlanmak ister.
bir an önce izlemesi gereken insandır.yalnız çizgi roman ile aradaki farkı görünce hayal kırıklığı yaşaması muhtemeldir.
hayatta kalıp, yaşayabilir. hayati bir tehlikesi yoktur.

- ahmet v for vendetta'yı seyrettin mi?

+ yok abi izlemedim..

- ayyy inanmıyorum ne diyorsun ?

+ gercekten izlemedim abi noldu ki?

- ciddi olamazsın..

+ abi bi sktir git ne olur..

- öl lan sen ciddi söylüyorum. şuraya bayıl falan yea..
hayatı birden değişecek diye korkan insandır.

(bkz: popülist zihninizi sikiyim)
Çok şey kaybetmemiş olan insandır.
normal bir insandır işte salak takıntılara kulak asmayandır.
çok şey kaybetmiş olan insandır.
300-500 mermi girmesine rağmen hayatta kalan bi adamın maceralarını izleyeceğine git matrix izle.
güncel Önemli Başlıklar