1. 1.
    Başıma gelen olay. Afedersiniz ama son 2-3 aydır gym de bacakta 100 kg 3x15 ve kolda 25 kg 4x10 yapmaya başladım ve bu vücudumda çatlaklara yol açtı. Bunu geçirecek krem önerisi olan var mı?

Edit: bembeyaz tenimin sonsuza kadar çatlaklarla dolu olacağını bilmek üzdü
    -2 ... dolar 7 oldu amk
  2. 2.
    Geçer ama tamamen geçmez. Yüksek ihtimalle aşırı kilo alımı ya da aşırı kilo kaybında ortaya çıkıyor. Ne oldu aferin mi dediler vücuduna göre yüksek kilolarda takılınca? Yoo. Eczaneye git krem sor, verirler.
    2 -2 ... yikanmak istemeyen cocuk
  3. 3.
    ilk önce çatlaklar mordur, pembeye evrilir en sonunda kaçınılmaz sedef rengini alır. Çatlaklardan kaçış yok ve genellikle genetiktir. Hiçbir krem hiçbir yağ etki etmez. Birlikte yaşamaya Alışın.
    Bi süre sonra gözünüz alışıyor.
    3 -2 ... essy
  4. 4.
    Ne yazıkki öyle bir mucize daha bulunamadı.
    Bol bol nemlendirin gerekirse vücut yağları kullanın ama size kalan skarları zamanla sevmeye başlayın
    -1 ... salvatio
  5. 5.
    kilo alim verim hizi ile alakalidir.
    ... wake up neo
  6. 6.
    kafada oluşmadıktan sonra fazla dert edilmemesi gerekir diye düşünülür.
    1 ... monk of monkmountain
  7. 7.
    Benim de kollarda var çatlaklar biraz çok belli olmuyor ama kollar hacim aldığı zaman yırtılmalar olmuştu geçme gibi bir durum yok diye biliyorum bende 2 senedir aynı.

Ayrıca 25 kg da 5-6 tekrar daha iyidir std (spor tavsiyesi değildir).
    1 -1 ... keyf kahyasi
  8. 8.
    genelde kilo alıp deri gerilince oluşur.
    gebe kadınların karnında da olur mesela.
    ve bunlar maalesef geçmez.
    eğer hanımsanız "çok mücadele ettim kilolarımla/hamilelikle, dişi panter izleri onlar" diye düşünebilirsiniz.

edit: hanımlar gebelik döneminde bu olmasın diye karınlarına acı badem yağı sürerler.
    2 ... nammu
  9. 7.
    bu dertten çok muzdaribim. kalça kısmım bildiğin zebra. çizgili centaur gibi dolanıyorum allahtan pantolon diye bisey var.
    ... wololo
  10. 8.
    Fraksiyonel Lazerle 4-8 seansta gecer arkadaslar. Cok derin olanlar bile bu yontemle cilt tipinize bagli olarak yuzde 80-90 olumlu sonuclanir. Siz paradan haber verin. Cogu seyin caresi var.
    5 -1 ... when i was a child