bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Gerçek anlamda vücut çalışan ve sağlıklı kalmak isteyen erkektir. Ötekiler için konuşuyorum, kesinlikle göstermelik yapıyorlar, zinde ve fit değiller, karı kız düşürme derdindeler ve iki ay sonra vücutları dezenformasyona uğruyor.

Haa, vücut yapan erkek vücudunu hiç göstermez demiyorum. instagram'da filan vücut göstererek takipçi edinen eğitmenler ve koçlar var. Ama public olarak vücut gösterirken, private kısmında uff çok kaslıyım azıcık baksanıza, derdinde değiller.
    1 -1 ... taciturnn
  2. 2.
    (bkz: ben)

ortamda bazen bedenimde gezen gözleri hissettiğim zaman çok rahatsız oluyorum. o yüzden böyle fiziği ön plana çıkaran dar şeyler giyinmemeye çalışıyorum.
    -1 ... laisse tomber zeki
  3. 3.
    (bkz: ben) yazmayan erkektir.

Lan bırak utanmayı sözlükte bas bas bağırıyorsun. Neren utanıyormul senin?
    3 ... entrysiyle costuran yazar
  4. 4.
    -bi bakıyım aşkım ya nolurrrrr....
    +al lan al bu ne ısrar aq... alt tarafı göğüs kası...
    -oyyyy iyiymiş aşkım ya... dokunabilrmiyim ?
    +ha siktir pezevenk orospumu sandın sen beni !
    yoktur herhalde böyle tipler... erkek vücudu hava atmak için yapar bu kadar bariz...
    1 -2 ... search for the lost entry
  5. 5.
    Yerin dibine batsin erkegidir.
    Ne oyle lan vucut yapan bi insanin ozguveni tavanlarda olur amk. utanma denen kelimenin anlamini dair unutur. misal (ben) hep dar tsortla dolasirim cok sicak havalardada sahilde tisort bile giymem yari ciplak bedenimle dolasirim cokta ilgi gorurum genco kizlarimizdan sozluk.
    ... cal kemanci
kapat