bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    üçgen adama döndüğünden habersiz erkektir. 
    keşke vücudunu geliştireceğine beynini geliştirse. hiç olmazsa zekasına falan aşık oluruz.

ya anlamıyorum, protein tozuna abanıp kaslarını şişirdikçe beyinleri küçülüyor eminim.
    etraf işsiz güçsüz ama spor salonundan çıkmayan andavalla dolu.

Edit: insta biosuna fitness yazan, ayna karşısında 100 foto çekinmekten beyinleri sulanmış sünepeler tepkili.
    44 -23 ... essy
  2. 2.
    Haklı çıkacağını bilen doğru yolda erkektir kimse benim için dış görünüşün önemi yok demesin boşuna yoldan geçerken bu adamlar nasıl diplerinin düştüğünü 10 km uzaktan görebilirsiniz.
    7 -1 ... bedaral
  3. 3.
    üçgen vücudu olamayacağı için vücut geliştirmeyle ilgilenen erkeklere bok atan yazar beyanıdır. gerçekliği tartışılır fakat herkes bu amaçla yapmaz bu sporu. bu arada protein tozuna abanmanın beyinle alakası faland a yoktur. şahsen ben haftada 5 gün fitness yaparken 7 gün kitap okuyorum. işsiz güçsüz olmak spor yapmaya engel de değildir ki çok şükür düzgün bir işim de var. sadece ben bile bu yazarın sıçmığını çürütebilirim. hayırdır sevgilisini falan mı kaptırdı acaba vücutçu birine?
    edit: bu şekilde düşünen eziklere bir çift lafım var. (#38855503)
    5 -3 ... kursadneferi
  4. 4.
    türkiye'de mümkündür. ama o çamur deryası içindeki inciyi arayanlar kafalarını geliştirmeliler!
    1 ... huseyin c
  5. 5.
    Zekasıyla kas oranı ters orantılıdır .
    5 -2 ... frenchdiyebiri
  6. 6.
    kadınlar doğaları gereği kusursuz genleri arar, çoğalmak için yani. içgüdüsel bir şey. vücut geliştirmeyle uğraşan bir adamım ve çok kolay kız tavlayabilirim. tonla denk geliyor. gözüm olsa ohoo. hala beyin goygoyu bitmedi mi aminakoyim ya? her vücut geliştirmecinin zeki olmaması mı gerekiyor? işte bunlar hep eziklik, hep şüşkoluk. aslanım kaldır o kıçını bikaç set squat yap kendine gel bu nedir allasen? teyzem için mi yapcam bu sporu? tabi ki beğenilmek hoşuma gidiyor. istersem kız da düşürüm kime ne kardeşim?
    7 -22 ... t i b b
  7. 7.
    Hayatta hiç bir başarısı olmayan, abazalık seviyesini doruklarında yaşayan ve ağırlık kaldırarak seks amacına ulaşacağını düşünen erkek tiplemesi.
    9 -4 ... feghouli
  8. 8.
    Zekası, vücuda odaklı kızları tavlayacak olan, dolayısıyla bir şekilde amacına ulaşacak olan erkektir.
    5 ... vaktisiir
  9. 9.
    Büyük oranda doğru düşünen erkektir. Dışı güzel olmayanın içini kimse merak etmez. Din kardeşiyiz kandırmayalım birbirimizi.
    3 ... cingibicocuk
  10. 10.
    Haklı erkektir.

kızlar şimdi eğri oturup doğru konuşalım, bir çoğumuzun dibi düşüyor bu adamlara.
    Neden? çünkü hepimiz şekilciyiz.

Gel gelelim tavladıktan sonra ilişkinin devamı için başka numaralar lazım.
    Ahlak,sadakat, anlayış, ilgi alaka ve bir miktar zeka gibi...

nasıl ki kadının 95 c gögüsleri dik ve dolgun kalçası, platin sarısı saçları var olan problemi çözmeye yetmiyorsa, adamın da bilmem kaç kilo basan Göğsü, karın kasları iri kolları bu aşamada yetersiz hatta gereksiz kalıyor.

Kadın veya erkek bi şekilde tavlanır ayrı bir konu. Mühim olan vücudunuza hayran olan insanlar şeklinize şemalinize söve söve gitmesin.
    Çünkü genel de böyle oluyor.
    12 -7 ... mizahtananlayanhatun
kapat