1. 1169.
    Play store dan konuyla ilgili önerebileceğiniz faydalı uygulamalar var mı arkadaşlar?
    ... nuribeyebirun
  2. 1170.
    Yapmayın arkadaşlar şu sporu. Yüzmeye gidin, koşun, ama Şu sporu yapmayın. Sakatlıkları ömür boyu çekiliyor.

Bakın o tendonlar, eklemler erken yoruluyor. ilk 10-15 sene sıkıntı yok. Tank gibi geziyorsunuz. Ama sonra fıtık çıkıyor, ödemler çıkıyor, eklem romatizmaları çıkıyor 30larda. Kortizonlarla bile ağrılarınız dinmiyor. Gece uykunuz olmuyor.

Yapmayın kendinize bu kötülüğü.
    2 -3 ... mofbe
  3. 1171.
    15 yıldan fazla yapmış bir abiniz olarak sakın bulaşmayın diyorum.
    Omurganızı, dizlerinizi, kalçanızı komple sakatlarsınız 40 yaşında iken 75 yaşında dede gibi olursunuz
    2 -1 ... min son
  4. 1172.
    dikkatli gelistirin cocuklar.
    boyun bel kasik fitigim var.
    sag kolum karpal tunel.
    2 -1 ... beton baris
  5. 1173.
    Teşekkür ederim. Vazgeçtim asdsfs. Zaten zor geliyordu.
    1 ... nuribeyebirun
  6. 1174.
    eskiden buralarda "sevgilileriniz bizi arzuluyor" yazan eşekler neredeler?
    1 -1 ... sadaeke
  7. 1175.
    25 yaşında başladığım zamazingodur. Daha yeni yeni yapmaya başladım evde kondisyon bisikleti ve onar kiloluk iki dambıl var 187 boy 107 kilo var amacım vücudu toplamak işin ehli olup tavsiye vermek isteyen varsa keyifle dinlerim.
    ... hicbirzamantamolmayan
  8. 1176.
    Kpss maratonu bittikten sonra asılacağım alan. Toplu bir göğüs,ve hafif kaslı bir kol hedef.
    -1 ... perrypotter
  9. 1177.
    sakatların bahanesi olmuş spor.

ya sakat "abilerimiz" 15 yıl ha. 25 yaşındayım sakat "abiler" sizden daha uzun bir spor hayatım var ve sadce hafif sakatlıklar geçirdim şu ana kadar bunlaın da hiçbiri vucut geliştirmwde olmadı. boş yapmayın. salak salak cahil cahil konuşmayın.

siz dayanıksız hatalı genetikler ekaik insanlar olabilirsiniz muhtemelen halı saha maçında da sakatlanırdınız. hatta halı saha maçı dövüş aporlarından daha öok sakatlık yaratıyor fıtbolda. uzun süre boks yaptım kürek takımındaydım futbol oynayan arkadaşlarım da vardı en az sakatlık boksta gördüm. ve vg bokstan da az sakatlık riaki taşıyor kafadan sakat değilaeniz.

ve yukarıdaki arkadaş gerçekten sevgililerinizi sikiyoruz. ve içleri gidiyor. sizin göbeğinizle oynamayı seviyorlar oğlanlar benimae oöuzlarımın himayesinde güvende olmayı. yani siktirin gidim sakat abiler ve diğer salatlar. siin 15 yıllık koftidn apr hayatımızı sikeyim. siz ne anlarsınız amk genetik döküntüleri.
    2 -3 ... bundymeister
  10. 1178.
    boş iş... her gün yumurta tavuk ye pilav ye... her gün domalma kasılma hareketleri yapmaktansa onun yerine git atomu falan parçala en azından dünyaya faydan olsun a be salak.

bkz: vucüt gelişme yapanların ters orantılı olarak beyinlerinin küçülmesi
    2 -2 ... relax adam