1. 1.
  metabolizmayı etkileyen hormon hapları desteğiyle icra edildiğinde vücudu bir dinamite dönüştüren fakat dinamitin fitilini içine kaçıran sporumsu uğraşı.
  16 -5 ... koko
 2. 2.
  kimi ilkel salonlarda zeytin tenekelerine dökülmüş betonları indirip kaldırmak suretiyle, geliştirme adı altında vücuda üçgen şekil verme çabası.
  8 -2 ... olric
 3. 3.
  %60 beslenme, %30 antreman, %10 dinlenme önem sırasına sahip spor dalı. Bilinçli şekilde yapıldığında vücuda zarar verecek herhangi bir etkisi yoktur.

  (bkz: Ronnie Coleman)
  12 -1 ... baybars
 4. 4.
  Sporların en güzeli, en tatlısı, en zoru. 11 sporun sultanı.
  13 -5 ... baybars
 5. 5.
  özellikle erkeklerde yazın deniz kenarında kız tavlarken faydası görülen spor türü
  9 -1 ... enterezan
 6. 6.
  vücut geliştirmek bir masturbasyondur
  (bkz: tyler durden)
  (bkz: yaktın bizi tyler abi senin yüzünden spora gitmedik deli gibi göbek bağladık)
  21 -2 ... tttddd
 7. 7.
  Nedense uğraşan insanların hepsinin salak olduğu düşünülen spor. Evet salak vücutçu vardır, çoktur, fakat salak memurlardan veya salak bankacılardan çok farklı yüzdeleri yoktur. Asıl salak, bu genellemeyi yapandır.

  Mastürbasyon olduğu ise tamamen doğrudur, aksi iddia edilmemelidir. Aynı zamanda "şişmenin"* de
  doğal yollardan hiç de kolay olmadığı, yıllar gerektirdiği aktivite.
  11 -3 ... baybars
 8. 8.
  anabolik ve androjenik maddelere hiç yaklaşmadan icra edildiğinde güzel bir vücuda kavuşmak için genetik yatkınlığada bağlı olmakla birlikte yaklaşık 2 sene gerektiren spor dalıdır. kaslanma ile birlikte hedefler büyür, yağ oranını daha da düşürmek ve eksikleri tamamlamak esas olur. mükemmele ulaşmaya çalışanlar obsesif olur çıkarlar. çünkü her zaman daha iyisi vardır.

  bu sporu icra edenlerin ayna karşısında geçirdiği vakitleri toplarsanız ortaya çıkan sonuca şaşırırsınız.
  13 ... roy mustang
 9. 9.
  gunde bir saat uzerinden, haftada uc kez tekrarlandıgında bunyeye asiri yuk getirmeyen; idman sonrası kurufasulye, ton balıgı, süt gibi proteince zengin gıdalar tuketildiginde ise cok verimli sonuc alınabilecek faydalı bir spordur.
  13 ... melankolik
 10. 10.
  bu sporu icra edenlerin psikolojisini anlamak dışarıdan bakanlar için zordur. onlar her zaman daha iyisini isterler. örnek olarak link te verilen video 'daki bacağı izlemek onlara zevk verir.

  http://video.google.com/v...docid=5281816467879887508
  4 -1 ... roy mustang