1. 1.
  kürdan tipi kollarıyla, bacağı boyutundaki kolları olan vücut geliştirmeciye bok atan tipsizdir. çok var bunlardan. bir zaman sonra yedirmez gider spor salonuna yazılır. adam gibi beslenmeden, hareketleri doğru düzgün yapmadan üç ay tamamlar. üç ay sonra "birşey çıkmıyor amua goym. bunlar hep ilaç kullanıyor" der çıkar salondan. adını üç aylıkçılar kervanına altın harflerle yazdırır.
  6 ... ai virus
 2. 2.
  mental açıdan daha sağlıklıdır. vücut geliştiren dostlarımız protein tozu yiye yiye çok az gerizekalı oluyor. hiç sevmiyorum öyle adamları. ülkemize zarar.
  3 -1 ... slife5r
 3. 3.
  hiç gerek yoktur vücutla fakirler kız tavlar. zenginler araba ve parayla. sonuçta vücudu kız tavlamak için yapıyorsan bir maddesindir, araba da madde.

  --spoiler--yine doğal olan amino ve protein tozu kullanıyorsa zararı olmaz.--spoiler-- protein tozunun ağaçtan toplandığını sanan gerizekalı galiba. hayır herkes zararlı diyor, tıp okuyan adamlar diyor sen milleti cahil yerine koyup saçmalıyorsun, yanlış yönlendiriyorsun. protein tozu ile kas yapacağına süt iç yumurta ye sağlıklı olacam diye sağlığından olma kodumun işsizi.
  1 -1 ... hayallerim vardi halbuki
 4. 4.
  çalış senin de olsun diyeceğim insan evladı.
  2 ... aeneskral
 5. 5.
  çalışsın o da yapsın kendine, yiyorsa madem.
  1 ... piskolata erkegi
 6. 6.
  aynı zamanda 'iğnedir o', 'ben de o kadar çalışsam protein tozu alsam yaparım' gibisinden kas çalışanlara bok atma girişiminde bulunabilirler. bu durumda kasların ne işe yarayabilecekleri ilgili şahısa gösterilebilir.
  ... fazlanormalolananormal
 7. 7.
  bu tipler vücut geliştirmeyi spordan saymadan insanlardır.
  -1 ... md gregory house
 8. 8.
  Ben de toz kullansam bende yaparım diyen tiplerdir. O kadar acıyı boşa zannederler. Her şeyin tozlar ile olduğunu düşünürler. Salona yazılıp 1 ayı dolduramadan bırakır o bende yaparımcılar..
  1 ... ferrarisine lpg taktiran adam
 9. 9.
  Spor yapanları kendine eziyet ediyor, karı kız için yapıyor, protein içiyor kesin ölecek vs. Diye tanımlayan sığ insandır.

  Bilmem kaç yıllık vücüt geliştirme sporunu adamlar eziyet olarak görüyor. Hayır dürüst ol bari. Bi sike yaramıyorum, obezim, kıskanıyorum, çekemiyorum de. Adam ol biraz. Sik kırığı seni.
  ... kuyruk yagi
 10. 10.
  sayıları çevremde olduğu gibi uludağ sözlükte de oldukça fazla olan güruhtur. bu tiplerin götünün göbeğinin yağ bağlamış olması tahmin etmek çok da zor değil. hepimiz biliyoruz ki güzel görünümlü, estetik ve erkeksi bir fiziğe herkes sahip olmak ister. işte bu amaç için çalışanlar her zaman buna cesaret edemeyen yağ tulumları tarafından eleştirilir. neymiş efendim vücut geliştirenlerin beyinleri küçükmüş falan. yav arkadaşım bi siktirip gider misin rica etsem? sen çok mu bilgilisin en son okuduğun kitap 'hüzünlü bir ponçik' gelmiş bana bıdı bıdı yapıyor hırbo. bu tiplere tavsiyem biraz kendilerine güvenmeleri ve içinde bulundukları ezik hayatına renk katmak için biraz götünü sıkıp fitness yapmaları.
  5 ... kursadneferi