1. 1.
  Fitness eğitmenliği yaptığım zamanlarda farkına vardığım gerçektir. Spor ve sağlık için vücut geliştiren insan sayısı çok çok az. Ter kokan o saçma ortamlardan uzaklaşınca hayatım daha da yoluna girdi, anlam kazandı. Swh.
  3 -2 ... alfa laval
 2. 2.
  Vücut geliştirmeyi dövüş sporu sananların sıçtığı fikirdir. Salak mıyım ben durduk yere kavga edeyim ya da sırf kavga etmek için amaçsızca işlere gireyim. Asıl her şeyi kavgaya yontan boş adamdır.
  Edit: evli işi gücü olan vakti az olan adamım ama yine de sporumu yapıyorum. Vaktim yok diyen adam bıraksın ayak yapmayı haftada 4 5 saat yetiyor bu işe.
  2 -2 ... komplo teorisyeni
 3. 3.
  Spor'u gerçekten sıkılaşmak, güç ve kuvvet kazanmak için yapıyorsanız çok doğru bir hareket. Yalnız daha çok özellikle kenar mahallelerde bulunan toplumda yer edinememiş tipler bu vücut geliştirmeye bayılır. Çünkü başka yapacak bir şey'i yoktur.

  Kendi ezikliğini bildiği için bu şekilde toplumda kendini ön plana çıkarmaya çalışır. Gariban'a kabadayılık yaparlar. Hepsinin fizikleri muhteşemdir ama 1 kişi'ye 8 kişi girerler.

  Oysa'ki işinde gücünde olan bir adamın gerçekten vakti yoktur başlasa bile tam anlamıyla spor'a vakit ayıramaz.
  1 -2 ... handsomekont
 4. 4.
  kas illa kavga dövüş demek değildir beyler, ben neden yapıyorum size dürüstçe anlatayım.

  madem kavgadan konu açıldı bu sporu yapan adam daha sakin olur, kavgadan stresten uzak durur, eğer stresliyse veya morali falan bozuksa ağırlıklara boşaltır tüm stresini o teri attıktan sonra pamuk gibi olur, sabırlıdır ama sabrı biterse sadece kolunu kaldırması kavgayı sonlandırır.

  insanlara daha nazik davranır, değer verir, empati kurar.

  en önemlisi de kendini sever, kendini seven insan herkesi sever, kendini sevmeyen insan kimseyi sevemez o yüzden kadına şiddet veya normal şiddet olayları çok çünkü kendimizi sevmiyoruz o yüzden başkalarını da sevmiyoruz nasıl sevebiliriz ki ancak sahip olduğumuz şeyi başkasına verebiliriz, kendini sevmeyen kendisine zarar veren, kendine bakmayan karşısındakine de aynısını yapacaktır.

  geceleri rahat uyur, sabahları erken kalkar, daha düzenlidir, ne yediğini ne içtiğini bilir.

  daha çalışkandır, belki biraz ağır hareket eder ama yerinde duramaz, bulaşığını kendi yıkar, gider suyunu, yemeğini kendi alır.

  daha duyarlıdır, tüm algıları normale göre daha açıktır.

  an itibariyle aklıma gelenler bunlar saymakla bitmez.
  1 ... luvi
 5. 5.
  Onun yerine gidin kafa geliştirin. iş güç sahibi olun.
  1 -2 ... selia
 6. 6.
  Gayet dolu bir adamım, hemde tahmin edemeyeceğiniz kadar.

  Kafa geliştirme konusuna gelince..
  Vücudumdan daha fazla gelişmiş durumda,

  Bunları yazmazdım ama kaşınıyorsunuz..

  Edit: istersen 150 kilo ol bir yumrukta boynunu, olmadı çeneni kırarım senin
  Denemesi bedava.
  ... baybolla
 7. 7.
  Boş yapıyorum.
  ... fire in the hole
 8. 8.
  fitness eğitmenliği yaptığım zamanlarda gerçekten de boş beleş bir iş olduğunu anladım. canı karı kız tavlamak ve kas yapmak isteyen adamlar dışında pek gelen olmuyor. sohbet muhabbetin gırla gittiği ortamlar. bu arada bazı anlattıklarıma inanmıyorsunuz birçok fitness hareketini ve aletlerini biliyorum swh. oturdum ezberledim bunları bir de napıcam şimdi ben bunları swh.
  2 -1 ... loveneverdies
 9. 9.
  Yüzde yüz katıldığım önerme ama gel gör ki buna katılan ben de saatlerce oyun oynuyorum. Hayat bu, ironi ve çelişkilerle dolu.
  ... theunique
 10. 10.
  Saçma sapan önerme, spor kişisel disiplin demektir. Kendine vakit ayırıp hayatını düzene koymaktır.
  ... paranoidsizofren