1. 1.
    tam teşekküllü kezbandır.

bunu söyleyen kezonazilerin ekseriyetle boktan okullardan mezun olması ve boktan işlerde çalışmaları manidardır. oysa ki benim gym'lerde tanıştığım, bu aktivitede belli bir yere gelmiş 25-30 yaş akranım sayılabilecek kim varsa iş güç sahibi, kariyerli adamlardı. ben de yıllarca hem bu sporu yaptım, hem de şirket kurup büyüttüm.

velhasıl kaslı erkeğin kendisine göstermediği ilginin acısını böyle nefret söylemleriyle çıkarmaya çalışır, kedi-ciğer meselesi malum. kaldı ki kaslı erkek kendisine şans verse dahi diğer sineksiklet veya götü omuzlarından geniş kılkuyruklar gibi yanında gezdiremez, aksine kaslı erkeğin yanındaki süs köpeği konumunda olur. kaslı erkekle yürürken her zaman geri planda olacaktır, bu da zar zor ayakta tuttuğu gecekondudan hallice özgüvenini siker atar.

ortamlarda atıp tutup yolda yürürken çaktırmadan bakmaya çalışmayın, istisnasız hepsini yakalıyorum. mağazanın vitrinine bakıyorum zannediyorsunuz ancak siz loserları camdaki yansımadan kesiyorum ahaha, dudağını bile ısıran oluyor nasıl bir yokluk çekiyorsa. neyse böyle egomu tatmin etmeye devam edin, hepiniz egomu tatmin etmek için yaratılan basit canlılarsınız sonuçta.
    2 -4 ... nesgayfe
  2. 2.
    bunu diyen tipler baklavaları görünce "ohaa kızaam" diye sırılsıklam olan kezbanlardır. noldu demin en sapyoseksüel sendin?
    4 -3 ... caranthir
  3. 3.
    tipsiz ama kaslı erkeğe söylenen söz öbeği.
    2 -1 ... dedeninkeli
  4. 4.
    Öyle böyle değil, üst düzey bir kezbandır. Kimin neresini geliştireceğinin onu ilgilendirmediğini öğrenmesi gerekir. Herkes istediği tipteki insanlarla takılabilir, bu ona geri kalan insanlar hakkında yorum yapabilme hakkı vermez.
    7 -2 ... darulmihen
  5. 5.
    doğru diyen kezbandır. kafa yapını geliştir, efendi ol.
    2 -3 ... selia
  6. 6.
    Dün akşam atılan bir başlık sonrası potansiyeli değerlendirilen başlık gruplarıdır.
    ... bedaral
  7. 7.
    Vücut yaptığını zannedip, karnını içine çekerek yürüyen diş macununa dönüşen erkeklerin düşmanı olan hanım ablaladır.
    -1 ... feghouli