1. 1.
    öyle sadece şişirirsiniz kendinizi. asıl vücut trekking yaparak yapılır. dağ bayır yürüyeceksin, tırmanacaksın, oksijeni dolu dolu içinize çekeceksin ki verimli olsun. yoksa diğer türlü protein tozuna abanıp ter kokusu içerisinde mal mal hareketler yaparsınız.
    6 -13 ... eddie gluskin
  2. 2.
    Alakasi yok.
    Ha trekking'de yararlidir ama vucut gelistirme salondan baska yerde zor olur.
    Cahil cahil konusmamak lazim bazi konularda.
    4 -1 ... endless pain
  3. 3.
    en güzel vücut kebapçıda yapılıyor gerçekten.

edit: başlığı açan s.k kırığı açık eksiledi. bu dünyada sana vereceğim tek değer cümle içinde kullanmaktan öteye gitmez sevgili mal değneği. sen böyle aynen açık eksilemeye devam et.

Edit2: açık eksilmeyen s.k kırığı sayısı ikiye çıktı. Gerçekten aşırı mal insanlarsınız.
    -3 ... serdarsl06
  4. 4.
    6 ay boks yapın. salondakilere gülersiniz.
    -2 ... sanfransiscodaki boynuzlu
  5. 5.
    Asıl vücut evde yapılır diye bir şey okurum belki diye gelmiştim ama.
    -1 ... fotosentezadam
  6. 6.
    bunu diyen salaklar bi ara ağzını yaya yaya cross-fit yapacaksın abi yea diye zırvalıyorlardı. Box’lara abuk subuk paralar domalıp aylarca mal gibi debelenip durdular burpee, mountain climb falan yapacaz diye. şimdi hepsi sakat bu malların.

Ayrıca vücut geliştirme sağlık ocağında yapılır, anladınız siz *
    1 ... nesgayfe
  7. 7.
    YıllarcA spor salonlarında çalışmış biri olarak çok sevdiğim bir laf vardır... Güzel vücut önce mutfakta yapılır... Doğru beslenme ağırlık çalışmasından bile önemlidir. Vücuda giren protein, yağ başta olmak üzere her türlü besini kontrol altında tutmazsan sadece ağırlık çalışarak güzel bir vücut yapamazsın.
    1 -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
  8. 8.
    yüzcen moruk yüzcen.
    ... just call me alpha
  9. 9.
    Yav her konuda birileri şöyle şeyler yazıyor çıldırıyorum amk. O öyle olmaz böyle olur, orda yapılmaz burda yapılır. Herkes her şeyi başkalarından daha iyi biliyor. Ama kimsenin bir sikim yaptığı yok. Trekkingle yapılıyorsa git onla uğraş amk sana ne başkasından.
    1 -1 ... ulkucuwolf
  10. 10.
    Demek ki salonlarda vucut yapan sayisiz insanin hepsi halusulasyon. Bizde bir simulasyonun icerisindeyiz. Butun gercekleri ortaya cikardin genc. Once gipta ediyorum, sonrada siktiri cekiyorum. Sie go pilis.
    ... geahpisipisi