1. 1.
    süsler tipsiz ve hobbit değilse.

edit: başlık başa
    2 -1 ... penald
  2. 2.
    Hayır. Miğdesi bile bulanıyordur.
    (bkz: mide).

Edty:ironiden anlamayan sazanlar atlamış yine. G.tünüzlemi okuyorsunuz lan entry yi.
    5 -4 ... atlant isten gelenadam
  3. 3.
    (bkz: cevap verin vüçutçu erkekler a pardon kıslar)
    2 -2 ... haklisindenizz
  4. 4.
    kızların estetik bir vücut karşısında midesinin bulanacağını idda etmek gözün gördüğü şeyi yalanlamasıyla aynı şey demektir.

he amk estetik vücuttan midesi bulanıyor ama sizin gibi kıllı göbekli paspal götünde pantolon durmayan tiplere bayılıyolar. he babam. sen sevgilinin "ben göbekli erkek seviyorum zaten" lafına inanmışsın sanırım.
    8 -3 ... picleme
  5. 5.
    Dipleri düşüyor dipleri bi de midesi bulanır demiş biri komikleşmeyin, biz erkekler için dolgun kızlar neyse kızlar için de kaslı erkek odur aksini iddia eden göbekli, yağlı obezlerdir.
    4 -3 ... kacindelivar
  6. 6.
    istisnaları geçersek büyük çoğunluğunun hayalini süsleyen erkeklerdir. diri ve şekilli bir vücut varken kadınlar neden göbekli veya sıska bir erkeği tercih etsin?
    2 -2 ... son tahlil
  7. 7.
    ya şimdi bu kişiden kişiye göre değişebilir, kadınların neyden hoşlanacağı belli olmaz, hatta bence çoğuna göre aşırı şişmiş vücut itici gelmektedir diyeceğim, bana da şişko veya sıska yakıştırması yapacak bu kasları büyük beyni küçük olan arkadaşlar.

hayır kardeşim, ben kassız değilim, sen beyinsizsin.

siktir git iki kitap oku, boş boş kasla olmaz o işler.
    8 -2 ... alfisti
  8. 8.
    evet. yani benim için evet ama zeki erkeklere de bayılıyorum. bilemiyorum adnan. hem napim lez falan mı olayım? hahahahah.
    9 -5 ... bilgisiz zeki
  9. 9.
    vücutcu erkekler, erkeklerin fantezilerini süsler.

kızlar için farklı değişkenler vardır. tabi hepsi için değil.

yine de herifler kaslı foto atarken başka erkeklerin bu fotolara bakıp fantezi kurduğu gerçeğini unutmayın.
    3 -3 ... naprawmnie
  10. 10.
    Kezban kizlar kaslı erkek severler. Kezban olup olmadiginizi anlamanin en iyi yolu 29th'den

Sevgilerle.
    1 ... 29th