1. 1.
    Bi kere babam okuldan kaçtım diye dövmeden önce kafamı ısırmıştı tüm arkadaşlarımın içinde. Taktik sağlam ısırarak uyuşturuyor sonra sadece o bölgeye çalışıyor. Kara mamba sanıyodu o zamanlar kendini.

Bi de yıldız tornavida yedim. Yıldız olduğunu niye belirttiğimi bilmiyorum ama tornavidalanmak garipti yani.
    20 -3 ... dj battaniye
  2. 2.
    Bir salak topuğuma tekme atmıştı, Allah belasını versin, hayvan.
    3 -4 ... oyle kolaysa
  3. 3.
    Annem sağolsun ilkokul birde aldığım darbedir. Kendisi de iş çıkışı olduğundan mütevellit beni pek dinlemiyormuş ki anne ben gözlerimi kapatıyorum beni sen yürüt dediğimi duymamış. Elektrik direğine çarpmamla gözümü açmış oldum. Anacığım da bana hem üzüldü hem de bıyıkaltı güldü. Haa bu yüzüm ve burnuma aldığım ilk darbe de değildir. Üniversite birinci sınıfta da kaldığım yurdun etüt odasında bir kuş gibi cama çarpmışlığım vardır. Yetti mi? Hayırr. Beş sene önce de karda merdivenlerden düşüp, gene yüzümü! Merdiven köşesine çarpmıştım. Zavallı yüzüm.
    11 -1 ... darked
  4. 4.
    soğuk havada yüzüme çarpan top.
    2 ... orgazm kazim
  5. 5.
    ilkokulda bizim okulun arka tarafında rıdvan diye bi oruspu çocuğuyla top oynuyoduk. ben kaledeydim bu şut çekiyodu işte, kale dediğimiz de binanın arkasındaki duvarnın bir çıkıntısından diğer çıkıntısına kadar olan yer. arası kale. bu ibne köşeye vurdu ben de topa bakarak köşeye koştuğum sıra kafamın sol tarafı çıkıntının keskin tarafına gelip yarılmıştı. kan akarken ağlamadığımı, gayet durağan karşıladığımı ilk o zaman farkettim. normalde o yaşta ağlamam gerekirdi.

bir diğeri; yine ilkokulda bizim geniş avluya çöp kamyonlarının girişi için sağ tarafta menteşeyle tutturulmuş büyükçe bir kapı var. o kapının üstüne asılmıştım, hüseyin diye orospu evladı sınıf arkadaşım o kapıyı ucundan sen tut var gücünle ittir, ben 1 kaç saniyelik uçuyoruum hissiyle kapıya tutunmuşken o kapı son raddesine gelsin ve kapıyı tutan demire çarpsın, kapı dursun ben hala uçuyor olayım... ardından bikaç saniye havada süzüldükten sonra yaklaşık 2,5-3 metreden yere çakılayım ( düştüğüm yer biraz daha aşağıda kalıyodu yerden bahçesiydi okulun). düştüğüm yerde çenem taşa girsin falan leş anlar işte. pek bi sıkıntı olmadı allahtan ilerisi için gayet rahatım çenede hiç belli olmayan ufak bi iz kaldı o kadar.

bir diğeri; kaykay özentiliği zamanlarım, arkadaşın kaykayına binip sağa sola koşturuyorum yine ilkokul çağlarımda. şimdi farkettim de ne çok anı biriktirmişim o yıllardan. sarıyerden beylikdüzüne taşındığımda 7. sınıfa geçmiştim ve 7 den üniversiteye gelceğim döneme dek olan sürede eski mahallemdeki kadar kayda değer anım olmamıştır herhalde. neyse, kaykayla bi ara yokuş aşağı kaptırmaya başladım ama bi sorun var. ben bu meretin nasıl durduğu hakkında bilgi sahibi değilim hele ki eğimli yolda giderken( öyle abartılı yokuş değil yani öyle olsa hepten yarrağı yerdim ). en son baya baya hızlanınca bir ayağımı yere koydum durdurma çabasıyla, koyuş o koyuş. sonrası taklalar, belin sol kısmının yere fazla sürtünmesiyle açılması ve hala duran bir iz bırakmış olması falan filan. hiç biri için pişman değilim ahlım hala..
    3 -2 ... kiminanir vol2 special edition
  6. 6.
    Annem 6 sene önce beyin tümöründen ötürü ameliyat oldu ve maalesef yürüme yeteneğini kaybetti. Daha doğrusu ayağa kalkıyor ama denge yok. Neyse. O ilk yıl psikolojisi bozuldu ve her gün basit nedenler yüzünden bizimle kavga etmeye başladı. Bir gün bana sinirlendi ve elindeki bıçağı fırlattı. Allahtan sapı denk geldi karnıma.
    Başka bir günde çatalı fırlattı ve göğüs ile omuz arasındaki bölgeye saplandı. Neyse ki artık tedavi oldu ve çok çok iyi durumda. O günleri gülerek konuşuyoruz artık.
    4 ... mithranin yemini
  7. 7.
    okuldayken arka sıramdaki gavatın biri kapşonumdan asılmıştı.
    ... kazakistanli ii
  8. 8.
    Kalbime aldığım darbedir. Hadi eyv.
    5 ... yinemihakliyim
  9. 9.
    lisedeyken arka bahçede öpmeye çalıştığım kız pipime yumruk atmıştı.
    1 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 10.
    Göğüs kafesim ile midemin arasına aldigim portakal atışı. Nefes alamadigimi hatırlıyorum
    1 ... hardcase