1. 1.
    Bi kere babam okuldan kaçtım diye dövmeden önce kafamı ısırmıştı tüm arkadaşlarımın içinde. Taktik sağlam ısırarak uyuşturuyor sonra sadece o bölgeye çalışıyor. Kara mamba sanıyodu o zamanlar kendini.

Bi de yıldız tornavida yedim. Yıldız olduğunu niye belirttiğimi bilmiyorum ama tornavidalanmak garipti yani.
    21 -3 ... dj battaniye
  2. 2.
    Annem sağolsun ilkokul birde aldığım darbedir. Kendisi de iş çıkışı olduğundan mütevellit beni pek dinlemiyormuş ki anne ben gözlerimi kapatıyorum beni sen yürüt dediğimi duymamış. Elektrik direğine çarpmamla gözümü açmış oldum. Anacığım da bana hem üzüldü hem de bıyıkaltı güldü. Haa bu yüzüm ve burnuma aldığım ilk darbe de değildir. Üniversite birinci sınıfta da kaldığım yurdun etüt odasında bir kuş gibi cama çarpmışlığım vardır. Yetti mi? Hayırr. Beş sene önce de karda merdivenlerden düşüp, gene yüzümü! Merdiven köşesine çarpmıştım. Zavallı yüzüm.
    12 -1 ... darked
  3. 3.
    soğuk havada yüzüme çarpan top.
    2 ... orgazm kazim
  4. 3.
    lisedeyken arka bahçede öpmeye çalıştığım kız pipime yumruk atmıştı.
    1 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 4.
    okulda kızın birisi cevizlerime tekme atmıştı.
    1 ... efendi hitler
  6. 5.
    maydonoz lastiğini gerdirip portakal kabuğu atmıştı gevşeğin biri gözüme.
    1 ... kafam bir milyon
  7. 6.
    hangi birini yazayım, 5 yaşında kemiğe kadar parmağımı kestiğim, 6 yaşında sağ başparmağının tırnağını komple keser ile kopardım, 13 yaşında sol bacağıma demir girdi...bunun gibi bir kaç yara bere daha var vücudumda, hepsinin izi hatırası da duruyorlar sağ olsunlar.
    1 ... defansagelsenize lan
  8. 7.
    Babamdan yediğim ilk dayakta sinirini alamayıp kafamı uç kere ısırmıştı.
    1 ... ayemahsen
  9. 8.
    bir keresinde babamla tartışmıştık enseme tekme atmıştı. ulan 40 yıllık kartonpiyer ustası adam ne ara öyle bi skill geliştirdi hala aklım almıyor amk. neyse o hareketten sonra g*tün yiyosa barışma.
    3 ... tecoogluteco
  10. 9.
    kafamızın iyi olduğu bir gecede sevgilim vatoz gibi çubuğumu sömürmüştü.
    -1 ... 2023 bor karteli