1. 1.
  duş alırken yanlışlıkla gerçekleştiğini belirten gençtir. artık bundan sonrası hayal gücünüzle ilgili. aha da link burada;

  https://tr.sputniknews.co...an-genc-yanlislikla-oldu/
  ... kayamidyesi
 2. 0.
  ''kalın bağırsağında şişe olduğu ortaya çıkan'' Şişe azmetmiş, anüs ve rektumu geçerek kalın bağırsak hedefine ulaşmış.
  ... evil lucifer
 3. 1.
  Neyi anlamıyorum biliyor musunuz? Bu insanların haberleri neden yapılıyor onu anlamıyorum.

  Bir kaza sonrası yoğun bakıma alınmadan hemen önce bir polis geldi, olayı öğrendi ve gitti. Tedavimi oldum ve çıktım, kimse haberini yapmadı. Normali budur. Tedavi olma hakkım var, oluyorum ve işlem benim için tamamlanıyor.

  Biri kıçına bir şey soksa diye bekliyorlar, bunu anlamıyorum. Polise verilen ifade, yaşı, isminin harfleri, görüntüleme örneği falan her şey ortada. Hasta mahremiyetine aykırı. Hasta nasıl utandırılır? Nasıl toplumun önüne atılabilir?

  Haliyle birinin çıkıp artık dava açması gerekiyor. Bir suç işlemiş gibi polise verdiği ifade bile ortada. Bunu yapıyorlar çünkü o gençlerin hakim karşısında utanmak istemeyeceğini düşünüyorlar. Avukat ile anlaş arkadaşım, senin yerine girsin davalara. Valla benim içime dert oluyor. Ülkeye bak. Tiskiniyorum.
  5 ... yere dusen ilk kezban tanesi
 4. 2.
  Son zamanlarda bu haberler arttı mı yoksa bana mı öyle geliyor anlamadım. Dahiyane soda şişesi fikrini duyan sarılıyor şişeye galiba.

  Artık bakkaldan soda almaya utanır oldum kıs kıs gülüyor göt, abi bu kadar sodayı napıyorsunuz falan diyor yanındakini dürtüyor.
  2 ... pezevenk malik
 5. 3.
  Allah kahretmesin alamadım hırsımı.

  Düşünsene sevgilin ile yaşadığın olay sonrası acile gidiyorsun haber şu.

  istanbul ümraniye'de yaşayan matematik öğretmeni ü.i (28) ile istanbul üsküdar'da yaşayan bilgisayar mühendisi a.e (31), a.e'nin çilek sokakta bulunan evinde yaşadığı beraberlik sonrası kilitlenme yaşadı. 4. Kat komşuları emekli albay m.t (71) onun oğlu avukat s.t (41) ve 5 kat komşuları emekli tarih öğretmeni i.n (65) ile eşi ev hanımı o.n (61) tarafından üstlerine bir battaniye örtüldükten hemen sonra yoğun çabalar ile ümraniye devlet hastanesine götürüldüler.

  Ü.i polise verdiği ifadesinde sevişiyorduk ve ne oldu anlamadım. Komşular çığlıklarımıza koşup kapıyı kırdı, üstümüze sıcak su döktüler ama ayrılamadık dedi.

  Olaylar buraya kadar gidiyor. Yakında mastürbasyon yapan, cinsellik yaşayan ya da ilişki sırasında yataktan düşen çiftlerin bile haberlerini yapacaklar. Amaç nedir belli değil.
  2 ... yere dusen ilk kezban tanesi
 6. 4.
  bir şey içerken yanlışlıkla şişeyi yutmuştur.
  ... manyak olmaya karar verdim
 7. 5.
  büyük ihtimal abazalıktan şişe ile ilişkiye gire gençtir.
  ... chachki