bugün

Muhtemelen bu işi meslek haline getirmiş bayanlardır.
güzel olacağını sanar ama bu onu itici kılacaktır da haberi bile yoktur.
kaslı vücutlarının güzel durduğunu sanan bayanlardır. yalnız göğüs kısmı çok acayip duruyor arkadaş. pompayla şişirilmiş gibi o ne öyle.
vücut geliştirmeye çalışan bayanlar spor için yapıyor lakin vücut sporunu bıraktıktan sonra
her tarafının sarkacağından haberleri yok. hiçbir kadın böyle bir duruma düşmek istemez.
hangi akla hizmet çalışırlar anlamam. tamam fit ve sağlıklı bir vücuda ve bu uğurda spor yapmaya eyvallah. gel gör ki şekilden çıkıp mişlen'in karısı moduna girip bir de üstüne yağlanıp poz vermenin anlamını, anlayabilmiş değilim.
abartmamaları gerekir.
sözlüğümüzde de olsalar keşke denilen kişilerdir.
iğrenç kadındır. anlamıyorum doğası gereği nazenin olan kadın neden böyle bir şey yapar.

https://encrypted-tbn3.gs...6rrfoSSO4r-ZjV0qorGmnUhRS

tahminen testosteron salgılayan kadındır.
Vücut geliştirme değil, 'body building' yapiyorsa cirkinlesir. Vücut geliştirme genel bi kavramdır, atletizm de vücut geliştirme. sıkılasmak, fit olmak eyvallah da, kasları büyütmek gerçekten kotu. kaldı ki çoğu erkek, balık etli ve hafif etine dolgun kadınlardan hoşlanır.
hoş değildir.
vücut geliştiren kadınları seven erkekler gizli gaydir.

görsel

görsel

görsel

görsel
Sizin hoşunuza gitmeyebilir, ama pekte umrumuzda değil açıkçası. Ağırlıkta kaldırıyorum, arka bacak kasıda yapıyorum. ister avrat olurum ister kadın. sanane arkadaşım?
surviver nagihan tipi dir. iticidir yapmayın kızlar yakışmıyor.