bugün

o kadar vücut yapan var ki. şimdi göbekliler prim yapıyor.
Zihniyete bak * Güldürdünüz. Şimdi size sevgi diye bir kavramdan bahsederdim de, olmayan aklınız bunu algılamaz.

Biz insanları yalnız bırakan, mutsuz eden "aranan özellikler" ya da "kriterler"

Artık siz ne diyorsanız.

Nerede sevgi? Nerede kusurlarıyla kabul etme kavramı?

Der susarım..
Gider tabi. Konuşması da Güzelse harikulade.
Edit: ayrıca bu instagramda ve twitterda "pelin su" nickiyle tweetler savuran kezbandan hallice kişilik daha önce tayyip'i yalayan tweetler atıyordu. Bulursam eklerim. O şahsı ciddiye almanın gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Abartmadıkça tabii ki gider dediğim durum. Çelimsiz kambur çırpı gibi birinin kızları delirttiğini ya da 200 kiloluk sumo güreşçisinin milyonlarca bayan hayranı olduğunu görmedim duymadım. Herkes sağlıklı görünen bir partner ister. "Sarkık popoları daha çok seviyorum" diyen erkek olmadığı gibi.
bazıları çok abartılcak seyler yaptığını sanıyor ve açıkçası bana gerizekalı geliyorlar.
anlamıyorum ama seviyorlar demek ki, şahsen hiç vücut çalışmadım ama öyle kız bana uzak olsun zaten...

gerçi tipsizim de bana yaklaşmazlar zaten.
Tadında kalırsa hoşlanırlar. izlenimlerim ve söylenenlerden biliyorum.
vücut ve beyin boyutu ters orantılıdır. bilimsel kanıtlıdır. beygire dönmemek kaydıyla herkes sever.
Tabi lan. Birebir yaşadığım olay, kilom 63 iken ilgilenmeyen yüz vermeyen ama 78 kg olup üstüme yapışan tişörtten bile tahrik olan bi hatun olmuştu, tabi ki kursağında kaldım aşiftenin agagaga. Aynı zamanda fiziksel değil de dünya görüşü, sosyal zeka olarak normalin üstünde niteliği olan birine ilgi duyan akıllı kızlarımız da yok değil tabi.
Kaslarınızı değil aklınızı doldurun.
sözde herkes akıllı olsun der, efendi olsun der dünya üzerindeki en düzgün insanı tarif ederler.

gerçek ise tam tersidir. nerede yakışıklı, varlıklı insan varsa diplerinde biterler. karaktermiş, kişisel gelişimmiş, bunlar peri masalları, ''ha yiyen yok mu?'' vardır elbet. gözü açılmamış çok erkek var.

yani kızlar hayır diyecektir fakat cevap %95 evettir.

aslında kadınların hayırları daha çok evettir.
Bazıları 1,70 boyuyla olayı fazla abartıp üçgen peynire dönüyo. O durum hoş değil.
yok hoşlanmıyor bizim salondakiler sürekli yollu kız buluyor daha da öteye gitmiyor.
zaten kadınların çoğu erkekleri biblo olarak görmeye başladı.
erkeklerde cinsel obje bu yüzden o dediğini unut.
hee paran varsa ister obez ol ister kaslı o zaman gelir.
şu kas yapma olayını bir çözemediniz. sadece sağlık için vücut geliştirin.
güç için.
Tek amacı kas yığını olmak olan samanları ayıklarsak evet gider.
istediğiniz kadar kas yığını olun, vicdan, zeka gibi yetilere sahip olmadıktan sonra, zor.
gider veya gitmez sorunun o olmadığı başlıktır. bir tane yazar demiş ki anlamıyorum bir insan hem aklını hem vücudunu geliştiremez mi diye. geliştirir ama sorun o değil. aklını geliştirecek şeyler yapsa zaten vücut geliştirmeyi kızlar beğensin hava atayım için değil kendi sağlığı için yapmasının gerek olduğunu anlar.
Tabi ki biraz kalıplı olunsun fakat unutulmasın ki beyin gelişmişliği her kız için daha önemlidir.
Hoşuma giden tek şey sevgilim.....
Soru gayet basit, önce akıl gelişecek diye duyar kasıyor kızlar güya. Söyle lan dibinin düşeceğini neyden çekiniyorsun?
vücut geliştiren erkeklerden tüm kızlar hoşlanır bu kadar basit evelemeye gevelemeye gerek yok. ayırca spor yapmak kültürel gelişmeye engelde değildir. ayrıca sağlıklı kafa sağlıklı vücutta bulunur
gider tabi. biscolatadaki cılız kaslı erkeklere bile büyük bir hayranlıkla bakıyorlar. daha kaslısını bulsalar üstüne bile atlarlar.
Gider. Fizik kadındada erkektede önemli.
Aslinda bu hoslanmayi bi istatistik tablosuna döksek ters U seklinde bir sonuç çıkar ergenlik ve 25 yaşa kadar hoşuna gider ama 25 ten sonra istekleri düşüyor sanırım.
zenginse gider.
gider,kimse yalan soylemesin.

Spor yapan fit bir kadin da erkegin hosuna gider.

Okuz gibi kas yapan kimse kadin da erkek de olsa cekiciligi azalir cogunlukla. Tadinda birakin.