bugün

masterchefften kovulan yarışmacı. ali koç'a, rte ye, kürtlere küfür ederek, birbirinden alakasız 3 farklı kitleyi kendine düşman etti amk. küfürbaz haydo'nun yemek yapabileni.

bu da ekstrası ahaha.
görsel
biri de diyor ki acun 18 yaşındayken sosyal medya olsa neler bulurduk neler? abisi o kadar uzağa gitmenize gerek yok. adam o "neler neleri" daha geçen yıllarda yaptı, her gün yapıyor. kimse de bir şey demiyor? neden? parası var. ee ne demişler. kroyum emme para bende. çocuğa yazık oldu. saysın sövsün, gençmiş ergenmiş belli ki. hiçbir küfrüne katılmıyorum, hiç tasvip de etmem. bazı küfürleri benim içinde olduğum kesimlere de dokunuyor.(olum uğur ne yaptın, birkaç kesimi atlasaydın da bir sahiplenenin olsaydı) neyse. dokunsun arkadaş ne olacak, neden böyle kin dolusunuz, nefret dolusunuz? sövmüş susmuş çocuk belli ki, 17-18 yaşlarında kim sövmedi ki? uğurum bu sana ders olsun, belki aynı yaştayız ama bugünkü olaydan sonra abin gibi hissettim be. emek vermiş gelmişsin oraya yaptıklarından belli. umarım yarışmadan diskalifiye olduğunla kalırsın. daha yapacağın çok şey var, bence sen güzel bir çocuksun.
yemek yapabilen bir enai.

(bkz: mal)
Twitter da sağda solda kimseye sallamayacaksın bir gün gelir paçana dolaşır. Ancak madem bu kadar önemli, yarışma öncesinde Kişiler araştırılmamış mı? ilk sezondaki Murat’ın da bi dünya psikopatlığı vardı yarışma ortasında çıkmıştı.

Sonradan kovmalar, diskalifiyeler saçma geliyor bana.
Acun şovu sever...

Nihat Doğan dürrüğüünü de kovup sonra tekrar yarıştırmıştı.

Reyting geleceğini bilsin yeter ki “ Uğur Yılmaz deniz ile sövmeler” diye program yapar.
Bazı gerizekalılar adamı korumuş. Adamın korunacak neyi var . Yok 18 yaşındaymış, yok sizde sövmediniz mi? Onu koruyanlar onun kadar aşağılıktır.
iddaya göre masterchefden "kovulan" yarışmacı

Yarın öbür gün sorvayvirda görürseniz şaşırmayın.
gereksiz yere linç edilen kişi. linç edenlere baksak ne küfürlerini buluruz.
başkasında bir açık bulduk mu vurun abalıya!!
biraz daha kalsa şeflere dübür içi burma yapabilirdi.
(bkz: küfürbaz haydo)
Çok büyüttüler, bugüne kadar sosyal medyada sanki bir bu çocuk küfür etmis gibi davranmak baya ikiyüzlüce. Toplumumuz birilerini linç etmeye yer arıyor. Kaldı ki çocuk söz konusu çoğu twitini 2013'te atmış. Üzerinden 6 7 sene geçmiş.
Ali koç Fenerbahçe ve Azize yıldırıma sallayarak gönlümüzü kazanmış aslan parçasi

işin ilginci şu ana kadar ne fbden ne Ali koçdan nede Azizeden herhangi bir twett yada basın açıklaması olmadı

Bu acuna ne girip çıkıyor anlamadım

Amk madem Allah gibi fenere tapiyorsun gir seçime fb başkanı ol...

Sana ne oldu şimdi..
Acur sanki kendisi ahlak timsaliymiş gibi bunu şutlamış.
Yaptığı yanlış, ama yapılan daha yanlış.
Her 10 insandan 9u sosyal medyayı bu şekilde kullanıyor zaten. ikiyüzlü millet birilerini linç etmeye yer arıyor. Tolstoy'un bir kitabında şöyle bir ifade vardı. Başkalarının günahı gözlerinin önünde kendi günahları sırtlarında duruyor.
Yarışmayı izlemiyorum fakat Twitter’dan gördüğüm kadarıyla eski gönderilerinden dolayı yarışmadan gönderilmiş. Buraya kadar tamam acun abi bunun gönderileceğini de duyurdu bu da tamam e neden programa çıktı bunu anlamadım. Bu belli bir durum ben olsam çıkmazdım. Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim. Evet.
1) ağustostan beri favori olan serhat doğramacı misal aynı hareketi yapsa tepkisi ne olurdu

2) farzi misal ali koç ve azize yıldırıma değilde dönemin gs başkanı ünal aysala gsye küfür edilseydi ne olurdu

3)2009dan beri yarışma yapan acun dayı
yüzlerce binlerce kişi katıldı
hatta fetocu atalay demirci bile vardı
onların sosyal medya hesaplarına bakıldı mi acaba

4) madem çocuğu eleyecektiniz normal şekilde eleyin
adamı gözüne soka soka ağlatarak reyting kazandırarak eliyorsun normal ele

5) madem bu şekilde eleyecektiniz
niçin eray barbaros sefaya eleme heyecanı yaşattığıniz
saçma yanı...
diskalifiye masterchef yarışmacısı.
teyzem geçenlerde bu adamdan bahsediyordu sosyal medya paylaşımlarına dikkat et falan filan.
sanki ben herkese ana avrat küfrediyorum, sadece fikir beyan ediyorum.
1 hafta öncesine kadar bu adamı tanımıyordum bile.
2 sene önce açığa çıkmış tweetleri.
şimdi ise tweet'lerine bayağı kahkaha attım lan.
acun, akp'liler, ali koç, antalyalılar, aziz yıldırım, bursalılar, doktorlar, fenerbahçe, kadınlar, kürtler, rte, türbanlılar vb. neredeyse türkiye'deki herkese ana avrat bacı gitmiş küfretmiş ahahahah.
sadece bursalı olduğumdan dolayı küfür yedim bu arada, diğerleri ile alakam yok.
yalnız kendisini karalamak, fişlemek, elemek için açılmış, tarihleri ile oynanmış fake hesap ta olabilir bilemedim şimdi.
buradan çıkarılacak sonuç ile sanırım kendisi atsızcı.