bugün

Selia dır. Ne desen cuk oturuyor bak mesela terör sempatizanı, bağnaz, gerici, yobaz gibi gibi. Hangisi sırıttı şimdi? He bide deveci var tabii. Sözlüğün jonny bravosu ama bunda saçlar yatık.
kanatlı yazarlar.
abberline 2 *

o sürekli donuz demesi. ergen ergen mesajları.

analayamazsınız * ))
(bkz: hexa gram)

1 cümle eleştiri yazın altına tuğla gibi 7 sayfa cevap veriyor ahahah.

Edit: cevap vermiş galiba donuzda olduğu için göremiyorum, merak bile etmiyorum. *
(bkz: kalasnikov)
pek uğraşmam kendisiyle ama böyle nicklaltlarında falan zevkli oluyor.
(bkz: king ragnar)
üstüne birde çaylak yemiş ehuehuehu. evet.
(bkz: atecsho)
Galatasaray düşmanı yazarlar.
Alınma kardeşim ama arsizz. Bu yazar beni bitiriyor. Hele ki aynı anda 10 kişiye yürümesi v16 motor performansı gibi. bak gene gülme geldi.*
Şarapçılardır. Şimdi nick verip rencide etmek istemiyorum kendisini.
Sürekli alenen... yazan eleman adı ne bilmiyorum ama uğraşması keyifli

Alenen...
Anonim maskesi takınca her şeyi yapabileceğini sanan, insanlarla uğraşan bir yazar türü var. Ben de eskiden bu tiplerin yazdığı yalan bilgiyi düzeltmek için tek tek açıklama yapıyordum. Dolayısıyla yazım uzun oluyordu. Tabi, kimliklerinin tespit edileceği aklıma gelmiyordu o zamanlar. Şu an ise durum farklı. ne mal oldukları ortaya çıktı ve bundan haberleri yok. Verdikleri rahatsızlıktan dolayı, onları mahkemeye falan vermeyeceğim. Şimdilik düşüncem bu yönde. Bu kişilerin tespit edilmesi sayesinde, birçok başka şey de öğrendim. Hepsini yazmayacağım. Ayrıca "Hiçbir şey imkansız değildir." Sözünün ne kadar doğru olduğunu görmüş oLdum. Artık uzun yazmıyorsam, sebepleri var. Tavsiyem: bana ya da başkalarına, kimliğinizin ortaya çıkmayacağını sanarak sataşmanız, akıllıca bir iş değil. ortamın sanallığına güvenerek insanlara rahatsızlık vermeyin ve iftira atmayın. Tabi, bu sadece bir tavsiye. Nasıl davranacağı, herkesin kendi tercihidir.
Kaaveli değildir bakin kadınlar beyler! Tersim fenaaadır..