bugün

bütün kazalardan kurtulma yöntemi olarak sadece bana has bi fikir sanıyordum görünce bastım şukuyu artık.
uçak sizin üstünüze düşmezse işe yarar.
Fazla film izlemiş kişinin hayali. Evet.
Türk milletinin başına gelirse gerçekleşecek olayların başında.
uçak yere düşünce patlayacağından sizin de öleceğiniz olasılık.
o hizla ve ivmeyle giden bir aractan bes metre kasi atlasan bile beynin asfalta hali bagirsagindaki bokunda ota cope gubre olur. imkansizdir. yanlis bir yontemdir. ayni sey asansor tam yere vuracakken ziplamaktada gecerlidir bu da ise yaramaz.
bir, 1 saniye kala ziplamak değildir.
Bîr fıkrayı hatırlatan şey.

Temel apartmanın tepesinden aşağıya düşmüş. 10. Kat, 9. Kat, 8. Kat, neyse en son birinci katın seviyesine gelmiş ve "birinci kata geldim, bundan sonra düşsem de birşey olmaz" demiş.

Bu başlığı açan biZi mi kekliyor yoksa ciddi ciddi söylüyor mu bunu.
uçak patlayacağından , son aksiyon dolu anları olacaktır.
(bkz: Newton mechanics)

(bkz: Eylemsizlik)

(bkz: Dinamik)
uçağın düşüş hızına yakın bir hızla sıçrayabilenler için kurtulma yoludur. onu da yapabilmek için çok özel şartlar olmalı. meselâ uçak süzülerek düşüyor olacak. meselâ zamanlamayı kusursuz ayarlamanız gerekecek. meselâ sıçrama yeteneğiniz üst seviyede olacak. ve meselâ uçağın motoruna kapılmayacak bir noktada olacaksınız.

haaa, uçak süzülerek düşüyorsa içerdeyken kurtulma şansınız daha yüksektir. benden söylemesi.

bu yöntem yalnızca birkaç durumda işe yarar. asansör ya da balon gibi bir şeyler düşüyorken.

imza: düz hesap adamı
patlama halinde bazlama olursunuz.
albert einstein bile bu kadar zeki olamazdı dedirten eylem. yıllardır merak edilen sorunun cevabının bulunduğuna delalettir.
(bkz: ailenin akıl küpü)
(bkz: ağır ironi içerir)
diğer versiyonları içün;
(bkz: asansör düşerken zıplamak)
(bkz: ucak duserken ziplamak)
Bunu diyen adam yanından 280 km/h hızla geçen arabayı görünce 80 km/h hızla giden aracı stop etti sanıp inen adamla aynı kafadadır.
on metre fazladır.
Hareket eden cisimler hareket etmeye devam etmek ister. Bunu; seyir halindeki bi arabada frene basılınca öne doğru ivme almamızı örnek göstererek açıklayabiliriz.

Gel gelelim ki gelmiş geç miş en büyük fizik kanunlarından olan momentum, katı cisim hareketleri ve ivme yi önemsiz saysak dahi;

10 metre yükseklik neredeyse 4 katlı bir binanın çatısına denk geleceğinden dolayı ölme riskiniz oldukça yüksektir.
iqsu düşük kişilerin ciddi söyleyebilecekleri saçmalık.

Oh, takviye birlikler geldi. sayısalcılar zamanında yetiştiniz.
asansörle yere çakılmadan önce zıplamak teorisiyle aynı yöndedir. 7-8 yaşındaydık mk bunları düşünürken.
çok zor değildir. teknoloji gelişti adam güneşe gidip dünyaya zıplayabiliyor artık.
uçağın hızı neyse kişinin de hızı o derecede olacağı için bu eylem yere atlamak değil yere çakılmak olacaktır.
ucagi tasiyacak gucte bir parasut yapma fikri ile kapisacak fikir..
10 çok gelmiş yav bence biraz daha beklenmelidir.
uçak yere çarpmadan önce zıplamak gibidir. asansörde de işe yaradığı söylenir.

birinci ağızdan teyit malesef gelmemiştir ancak denemekte fayda vardır.
sene 99, ilkokul 3;

"çocuklar araba giderken frene basınca vücudumuz öne doğru gider."
güncel Önemli Başlıklar