bugün

Yemek, gittigi yer fotograindan sonra, hic sasirtmayan seydir. Isim-soy isminin gorundugu yer ve hangi hava yolu sirketi oldugu mutlaka gorunmelidir. Ama economy class kismini mutlaka kitap vergi kahve turu biseyle kapatirlar. Bu bir kuraldir.
Habire geziyorum ben imajı vermeye çalışan acınası tiptir.

oysa ki o bileti almak için babasına nasıl yalvardığını veya ne kadar zorla para biriktirmeye çalıştığını hepimiz biliyoruz.
Param var uçağa biniyorum demek isteyen görmemiş tip.
sulak alanlari severler genelde. ayni cinsin konser bileti, otobüs bileti, yemek kuponu paylaşan türleri de mevcuttur. urkutmemek gerekir zira fotonuzu çekip instagram, flickr, foursquare gibi mecralarda paylasabilir.
6 ay önce satın aldığını belirtmiyorlar ama.
ben değilimdir. yaklaşık 32 defa ( biletlerimi anı olsun diye saklamıştım) binmeme rağmen 1 defa havalimanında ( izmir ) fotoğraf çektim. daha da artizliğim yoktur. Hem artiz ne arar la bazarda?
bir de bu bilet fotoğrafının altına paris'e uçuyorum veya bodrum'a uçuyorum yazanları mevcut olan tiptir. cem yılmaz'ın tabiriyle ''ee uçakla git'' görgüsüzlüğün dip alasıdır.
Görmemişligin zirve noktalarından biridir. Bana ne kardeşim nereye nasıl gittiğinden dedirten durum.
''Zenginim ben zenginim taaamm mıııı'' diye fotoğraflar atan tip.
bileti alabilmenin sevincini paylaşmak, aynı zamanda dikkat çekmek isteyen kişidir.
gün geçmiyor ki sayıları artmasın tiplerdir.
SANIRIM HAYATINDA HiÇ UÇAĞA BiNMEYENLERE KENDiLERiNi EZiK HiSSETTiRiYOLAR. AHAHAAH.
Kırk yılın başında uçağa binen eziklerin yaptığıdır.
(bkz: fakirler ölsün uçaktan selamlar)
kendine kimsenin inanmadığı, palavracı ezik tip.
bakın ben fakir değilim, ezik değilim benimde param var uçağa binebiliyorum diyen insan olabilir.
aynı zamanda valizinden de bagaj etiketlerini 3 ay çıkarmayan kişidir.
ekonomi sınıfı biletini iphone 6 ile çeken tiptir.
asın bunları..

bide içtiği kahvenin, yediği yemeğin resmini çekip atanlar var.

poz şu;

bir masaya oturulur, önüne gelen genellikle profiterol tarzı şeylerle önce resim çekilip sosyal medyaya yüklenir sonra kaç like almış diye kontrol ederek yenilir.
lanet girsin soyunuz tükensin 21.yyın görmemişleri.
Senenin bu mevsimi work and travel ile amerikalara giden kezbandir.