bugün

Çok tehlikeli hayvandır. Yürürken bile yetişemezken uçtuklari zaman imkansız.
" Aydinoglu" nun duymaması gereken böceklerdir. Bu tip haşaratlardan hem tüketir, hem de sihir yapar kendisi.
ılık götlülerin sevmediği şirin böcek.
O hamam senin bu hamam benim gezerler.
avustralya da boldur, alikopter gibi de ses çıkarır namıssız.

sivri sinekleri bile dana gibi.
Allah ın bakmadığı sırada dünyaya gönderilen canlıdır. Böyle bir kaosa izin vermezdi.
girişimci ruhunu asla kaybetmemiş her daim yeniliklere açık hamam böceğidir. yüzebilir de aynı zamanda.
tam ağır abidir. bir samsa bir bu.
(bkz: entelijansiya)
Fotograf atcam midem kaldirmiyor.
mantıklı, iradeli, dürüst, ilkeli, çalışkan, laik, demokrat, çağdaş, modern hamam böceğidir.
istikbal göklerdedir şiarı ile hareket etmektedir.
hayatı çift yönlü yaşaması hayat felsefesinin enginliğine delalet eder. samimi ve alçak gönüllüdür aynı zamanda uçabildiğini kimse ile paylaşmaz sadece özel günlerde belli zamanlarda uçar.
adamsın len.
Akdeniz bolgesinde olan bir seydir ben babami essek kadar adamjin elim kadar hamam boceg gorup bembeyaz kesildigini hatirlarim sakin oldumeye kalkmayin sadece çığlık basın kaçın .
Oçabilioyor olmaları sizin için dezavantaj arı ya saldirirsanjz üzerinize gelir ya bu o.ç yaratıkta böyle.
dünyanın en tatlı hayvanıdır. yerim ben onları <3
ucmayanı iyidir kimseye bi zararı yoktur
lütfen ama.
denk geldiyse hele birde anında kaybolduysa ve göremiyorsanız o bir bordo bereli hamam böceğidir o sizi bulur zaten.
Normal hamam böcüğünde olan korku hissiyatını on kat arttıran böcüktür. Denk gelirseniz kaçın.
bunu okumanızla beraber hayatta yeni bir korku edinmiş oluyorsunuz.

düşüncesi bile korkunç olan yaratık. hay amk.
arkanıza bakmadan mekandan uzaklaşmanıza sebep olacak lanet. yerinden kıpraştığı an, sıçışınızın resmidir.
güncel Önemli Başlıklar