bugün

cama kafayı dayayıp beyni ayrana çevirmektir.laçkalaşan beyin bu işkenceye dayanamayıp fişini çeker.
Güzel oluyor. Yolu izlemek falan. Hele köprüden geçerken daha bir güzel....
en sevdiğim şeydir gerçi bir süre sonra baş ağrısından mide bulantısından sadece gözlerini kapatıp dinlenmek dışında bir şey yapamıyorsun ama ilk 2 saat güzel.
Dünyanın en şanslı insanı sen olabilirsin cam kenarına oturarak. Kulaklığı tak istediğin müziği dinle. Gözün yollarda. Hayaller kuruyorsun falan harika.
yanında tanımadığın birisi varsa ve mola verdiğinizde orul orul uyuyorsa üstelik saatlerdir sigara içmediyseniz çok da güzel bir şey değildir.
Valla genelinde soğuk hava geliyor cam kenarından romantizm yapma gerek yok. Çantayı falan koyuyordum ben. Ha bu dediğim 4-5 sene önceydi, sonra araba alınca kurtuldum otobüslerden.

Şimdi de uçaklardan şikayetçiyim. * *
şu anda olmak istediğim yer. yapacağın çok bir şeyin olmaması bir süre sonra kötü gelse de yine de gitmek güzel hissettiriyor. çoğunlukla sorumluluklarından uzaklaşıyorsun, kulağında bir müzik, ara sıra uyukladığın, güzel manzaraların fotoğrafını gözlerinle çekmek zihne kazımaya çalışmak.
bir de gece ise muhteşemdir. Takarsın kulaklığı açarsın en sevdiğin müziği yol boyu düşünürsün ışıklara dalar gözün. mola da direk bir sigara yanabilir kendiliğinden.
Hayal kurmaktır düşünmektir bazen bol bol.