bugün

şakadan nefret eden, her daim ciddi olan bir edebiyat öğretmenin sarf ettiği cümledir. söylediğine göre insanlar çeşitli ruh hallerine göre yazılar yazarmış. ( sağa eğik, sola eğik, düz, küçük, el yazısı) vs vs. o gün hangi ruh halindeyse ona göre yazarmış. ve tekrar söylediğine göre, uzun uzaya yazan erkeklerin %97 si iri penisli olurmuş. bu genetik bir şifreymiş. şimdi bu ibret verici gerçeği söyledim diye moonlight sonata kabarmış olabilir. salca'yı felan dürtüp ' bak kukla müthiş bi tespit yapmış, allahın küçük pipilisi' diyebilir. hahaha diye kötü adam gülüşü yapabilir. haklıdırda.. mesala bu yazıyı bile bir güç bana uzattırıyor, aslında anlatmak istediğimi çoktan anlattım fakat hala yaz yaz yaz diye beynime sinyaller gönderiliyor. daha yazmak istemesemde harfler gözlerimin önünde sevişip cümle oluyor. çok afedersiniz ama şöyle bi pipime bakıyorumda inanın ne kadar yazsam azdır.

her neyse arkadaşlar fazla söze gerek yok. bilgiydi bu. artık usualsuspects düşünsün amk.
yanlış önermedir.

(bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)
tespitte büyük bir yol kathetmiş, süper izlenimdir.

kırk yıllık yazarım böyle tespit sıçmadım
yazı tipini de kalın seçmesi makbuldür. *
(#10874293) * *

edit: olaya bak alıntı yaptığım entry o da. hani bir söz var ya elin sikiyle gerdeğe girmek diye tam onun karşılığı oldum şu anda*
yazarların hepsinin erkek olduğunu sanma yanılgısı.
+seninki kaç cm?
-150 karakter..
yazının boyu değil işlevi derler bizim oralarda. ulan uzun da yazıyorum aslında ha...
(bkz: kedi kendi yavrusunu aslan sanarmış)
eşek gibi yazmış diye düşündüğüm yazarlar hakkında haksızlık yapmadığımı anladığımdır.
(#746977)
(bkz: bkz veren yazarların çükü kısadır)
(bkz: yazar bu entry sinde coşmuş)
sözlükte erkek arayan kızlara öneriler

yazarların en uzun yazılarına bakın!!!
(bkz: lan lannn)
(bkz: erkek değilim ben değilimm)*
(bkz: ayrıca çok ahlaksız bir başlık kabul edin)
(bkz: terbiye)
isveçli bilim adamlarının araştıması gereken bir konudur.
(bkz: 40 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim)
(bkz: ben bamyayım)

dikkat: çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz. (21)
(bkz: kısa entry girenlerin penisi de kısa olur)

Bazen kısa bazen uzun yazan yazarların kafasında karışıklık yaratan tespitler.
kendimden şüphe etmemi sağlamıştır. genelde uzun yazarım, ama bu entry konu itibarı ile kısa olacak *
mesele uzun kısa değil yeğen.
"ya uzun uzadıya yazı yazan bir hatun kişisiyse olay nedir?" sorusunu akla getiren, ayrımcılığın da bu kadarı dedirten uyduruğumsu.
ben de istesem uzun yazi yaz...
(bkz: bamya)