bugün

Kadınlar icin daha zor olan sanssizliktir.
Bazı şeyler vardır tarifi imkansız, işte öyle bir şey.
uzun ve tenha yol bir bisiklet yoluysa daha da endişe verici bir duruma dönüşebilir.
Bu yüzden diyorum ya sokak köpekleri uyutulsun.

Ne yapacakları belli değil itlerin.
başıma gelmiş bir olaydır. bana deli gibi havlayan ve çevremi kuşatmış koca koca 5-6 itten soğukkanlılığımı korumak sayesinde kurtuldum. insan zihni istedikten sonra, başaramayacağı şey azdır.
önce siz onlara saldırırsanız koşarak kaçıyorlar. Haha.
şanssız ve heyecanı yüksek hadise.

bir seferinde saat 2 filan, lise sondayim. Düz bir yolda eve doğru yürüyorum. yolun sonunda sağa döneceğim ve evim. yolun sonuna geldim köşeye 10 metre filan var. O köşeden köpekler dönmeye bir başladı. saymadim ama 15 tane filan vardı. bildiğin çete kurmuşlar gece vakti dolasiyorlar. tipleri gör bildiğin Salça hepsi. Hani olurya gece grup olarak takılan çingene benzeri gruplar. bela olacak yer ararlar. aynı o . neyse bunlar üzerime geliyor. Ama ben kacmadim biliyorum kacsam düşecekler peşime. bunlarda benim sakinligimden sakinlestiler sanki. Sağli sollu etrafimdan geçiyorlar. hepsi geçti en son bir tanesi böyle tam sansar. üzerime doğru yanasti bacaklarima doğru. koklar gibi. bende buna hafif bir atılma hareketi yaptım o da uzaklaştı. Öyle kurtuldum. ama bildiğin 2 litre terledim herhalde. ve aslında kopekten korkardim ben.
güncel Önemli Başlıklar