bugün

içerik bulunamadı.
vizeler yavaş yavaş yaklaşmaktadır.
ateist yavşağa özel mesajdan, ana avrat sövmesi sonucu çaylak yapılmış yazar olabilme ihtimali vardır.
sözlüğe giriş yaptığı anda entry patlaması yapan yazardır.
bir insan devamlı aynı ortamda bulunursa sıkılır velhasıl * * entry yazma girişminde pek bulunamaz. Ama kişi çok sık içinde bulunmadığı bir eylemi icra ederken * daha bir yaratıcı olur insan.

Kaldırımdan sorumlu ulaşım bakanı hayranının kuzeninin teyzesinin oğlunun kapı komşusu bildirdi.
Not: Linç girişimi için sıfır, daha hiç kullanılmamış, öğrenciden satılık ayakkabı çekiceği bulunur. * *
ekstrem entryleriyle geri döndüğünü hatırlatacak yazardır.
(bkz: converse giyen turbanli kizin starbucks a gitmesi)
uzun süre sonra yazacak bir şey bulamayan yazardır.

not: burdayım ben. hatırlayana selam olsun.
bazıları öldükten sonra keşfedilenler gibidir. genel olarak yazdıkları başına oy ortalamaları gel zaman git zaman giderek artar.

edit: eksileme hzı 5sn olarak tespit edilmiştir. *
sözlükte artık istediğini bulamayan yazardır.
(bkz: buyrun benim)

Arada hatırlatmak babında moderasyon mesaj atmasa hiç gireceğimiz yok sözlüğe. *
ayrı bir karizma görünen yazarlardır. şahsen onların bilgilerine bakıpta son girilen zamanda 3 ayı falan görünce hafiften karıncalanıyorum.
öyle bir uzaklaştım sonra geri dönünce ilk bir beş enrty beğenilmedi bu kariyerimi bırakmanın eşiğine geldim .
çok canım sıkıldı ama tutundum.
eliniz uzanır bilgisayarınıza ancak, sınavlarınızın olduğu düşüncesiyle eğer sözlüğü açarsanız saatlerinizin burada geçeceğinden adınız kadar eminsinizdir ve meleğe uyar notlarınızın başına dönersiniz ve sonra duyduğunuz şey;

buram buram sözlük kokusu.
girer girmrz, radikal entryler girerek, gündeme oturmaya çalışacaktır. uzun süre ara vermesinin nedeni de, budur zaten.

bi siktir edin, o çay koyar zaten.
inboxu ve beğenilen entrylerini keyifle tıklayan yazardır.
3 ay'dan sonra çaylak olması gereken yazardır.