1. 1.
  fatsa ile ordu arasındaki bolaman virajları üzerinde medreseönü denen yerde bulunan harika manzaralı, mükemmel çay yapan nusret babanın yeri. kişi başı çay yaptığı için ısmarlanan çay için beklenmesi gerekir biraz. nusret baba biraz agresiftir, gözü tutmadığı sevmediklerine çay yapmaz, hatta geri çevirir. saçları da beline kadar uzundur. çayının suyunu dağdan kaynak suyu kullanarak yapıyormuş, bardakları da külle yıkıyormuş, ama enfes bir tadı var kardeşim çayın.
  7 ... laz pacino
 2. 2.
  Su kaynar, çay demliğe koyulur. Beklenir 15 dakika. Bu zaman zarfında demlenir. Sonra ikram edilir.
  Bahsi geçen çayı beklemek zaman kaybı gibi birşey.
  1 ... lavinya_
 3. 3.
  manzaranın tadını cıkarıp cay içilebilecek muhtesem yerlerden biri.
  belirmekte yarar var para üstü beklemeyin*
  1 ... syda
 4. 4.
  ordu fatsa arasında çayı ile ünlü yerin adı. adını uzun saçlarından alır. ordu samsun 16 km dedir.bardakları yıkamaz kül de ovalar. çayı çok ünlüdür.
  2005 temmuzun da bana çay vermemişti. azcık kırgınlığım olsada * çayı hakikaten mükemmeldir.
  (bkz: sözlukteki gezgınler)
  3 ... kirmizi baslikli kiz
 5. 5.
  (bkz: alternatif rock bar isimleri)
  -1 ... paladinius
 6. 6.
  ordu dan geçiyorsanız mutlaka uğramanız gereken bir yer.Nusret amca işletir.Agresif derler ama pamuk gibidir sadece müşteri profili konusunda biraz hassastır.Bizi sevmişti sanırım aşağıda şömineli denize sıfır bir yer yapmış, balık yenmesi için " orada balık yeniyor ama size kıyak yapacağım gidin oturun çayları oraya gönderiyorum" demişti.Fotoğraf çektirme isteğini asla geri çevirmez,gerçi biz manzarayı ve mekanı daha fazla çekmiştik ama olsun.Bu arada hakkaten uzun ve beyaz saçlıdır.Kızı da Ktü matematik öğretmenliğinde okuyormuş.Siz istemeden ikinci üçüncü çay gelir.Ayrıca çayı tiryakiler içindir va yoğun koyudur.Fiyatı da kallavidir.
  ... merdumzad
 7. 7.
  tam olarak medreseönü' nde bulunur kendisi.
  1 ... eses26
 8. 8.
  hala olup olmadığı merak edilen çay evi.
  ... islaksaclikiz
 9. 9.
  berberdir.
  2 ... gubidik
 10. 10.
  karadeniz'in en meşhur çayını yapan yer.
  1 ... gunseki