1. 1.
    (bkz: burkuk altı ok)

çok büyük göt verenlik bu. alışmıştık oysa ki, her gün yozdil yazıları okumaya. hatta inceden inceden sorgulamaya bile başlamıştım ben. yozdil yazılarına maruz kalmaktan dolayı.

sonra, 24 haziran genel seçimlerinde recep tayyip erdoğan'ın "hıghh" diye içlerinden geçmesi sonucu vazgeçtiler sanırım, yozdil yazıları paylaşmaktan.

verdiler kendilerini yine alkole. "yav s*ktir et yılmaz'ı falan da, hatun düşmüyor la bu ara. 31 çekmekten ellerim nasır oldu amk. kanka bira bitmiş hee" diyerek.

ya da yılmaz maaşlarını kesti bunların, etkili propaganda yapamadıkları için. evet.
    2 -4 ... sen uzun sacli bir ibnesin
  2. 2.
    chp'lilerde bir mantık vardır, chp'yi chp genel başkanı bile eleştirse onu silebilirler. akp'yi eleştirirken iyi, kral, harika. chp'yi eleştirince hain koltuk sevdalısı satılık falan olur. ama mesela akp'yi eleştiren kim olursa olsun cibilliyetine bakmadan pohpohlamayı severler. bu gözler pucca'yı aydın ilan edenleri gördü lsfskfssdjgd
    3 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  3. 3.
    Güldürür. Evet.
    1 ... imperium turcicum
  4. 4.
    Yılmaz özdil muharrem ince ye giydirdiğinden beridir alkolik açmaz oldu özdil başlıkları. Dip dalga alkoliği de almış götürmüş anlaşılan.
    2 ... frekans
  5. 5.
    adamcağız denize de mi girmesin..
    ... ne olursun guzelim sevsem seni
  6. 6.
    şimdi bu zatı severiz ama muharrem karşısında yerin dibine girmiştir.
    boş yere kurtarmaya bakmasın.
    zaten ne zaman tutuştu izne kaçtı.
    uğraştıkça batıyor.
    ... antik sarapci
  7. 7.
    (bkz: 26 temmuz 2018 Yılmaz özdil yazısı)

(bkz: aramaya inanmak)
    13 ... alkolik oldum