1. ?.
  onları dinlemek kafayı yemek için güzel bir yöntemdir. hiç susmazlar. bağırırlar. uyumazlar. kısacası bitmez bu yolculuk.
  1 ... depommesdeterre
 2. ?.
  otobüse binmelerinin tek amacı insanları rahatsız etmek olan çocuklardır. seslerin desibeli çok yüksektir ve beyninizi deler. yolculuğu çekilmez hale getirirler. anneleri uyur, siz kafayı yersiniz.
  ... uluyor gonlumun efendisi
 3. ?.
  Hele ki yol çok çok uzunsa yolculuk hiç bitmez. Misal ankara dan ığdır a gidiyorsanız yandınız demektir, yanmıştım ordan biliyorum.
  ... baba24
 4. ?.
  doğu arabalarında ayağınızın altında bi çocuğun uyuması...
  ... mr3555
 5. 1.
  siz koridor tarafındasınızdır.çişi gelir,ağlar o yolun son 1 buçuk saati kaldığında bursa'da iner annesi de sorar 'ay sen burada inmiyor musun?'
  ... nuriq
 6. 2.
  hep arka koltuğunuzda olan veletlerdir.*
  1 ... tirsiksansar
 7. 3.
  günümüz itibariyle her koltukta tv olduğundan kulaklık takılıp büyük miktarda rahatsızlığı azaltılabilecek sinir durum.
  ... memociyum
 8. 4.
  normal şartlarda sessiz durabilen bir çocuk bile otobüse binince canavarlaşır, farklı bir kimliğe bürünür, acımasız bir gürültü ve ağlama makinesi haline gelir. bunlardan bir tane olması bile yolculuğun gürültü patırtı içinde geçmesi ve başınızın şişmesi için yeterlidir. Zaten zor uyunan gece yolculuklarının uykusuz geçmesine neden olur. daha da fenaları ekmek arası sucuk, köfte vs yer ki gürültünün yanında koku ile de sabrınızın sınırlarını zorlar.
  ... astonmartin
 9. 5.
  ilk ağlamasıyla birlikte aşağı atılması gerekir.
  ... klastrofobik
 10. 6.
  bu çocuklar hep vardır. ya hiç büyümezler, ya da otobüs firmalarının kadrolu elemanlarıdır bu çocuklar.
  ... belfastchild