bugün

sıkılmanın belirtisidir.
edit: başlık başa dostlar.
(bkz: cinayet sebebi)
Erkeğin kıza yazdığı destan gibi bir mesajdan sonra gelen cevap aynnen şu olur.
"ok", "tmm" ve o an erkek yazdığına yazmışına pişman olurken bir yandan da kızgınlığını küfür ederek kendi kendine bastırır, bu tür mesajları genelde kız tarafı atar ayrıca.
insandaki yasama sevincini alan harekettir.
komşudan gelen tabak boş gitmez olayından sonra en saçma olay. Hayır yani uzun mesaja kısa cevap verince ne oluyor ki? illa uzun cevap vermek zorunda olmayı gerektiren ne?
Edit: evet bu konuda çok dertliyim, bu kısa başlığa uzun bir entry yazabilirim ama kendimi tutuyorum.
(bkz: sikermisin sabaha mı bırakırsın)
çok ayıptır.
bir örnek vermek gerekirse;

(bkz: uff snne be slk)
(bkz: hmmm) cevap bile değildir, ses efektidir.
hafif hafif siktir çekiyoruz kısa cevap vererek. ya da çekiliyoruz. bilemedim şimdi bak.
görsel
(bkz: ok kib bye)
Dün gece yaşadım adam yerine koymadığım kimseye uzun mesaj yazmam kıçımı kaldırıp elimi bile oynatmam yani adam yerine koymuşuz dedim ki akıl vereyim kız bana yazmış ki ''haklısın'' tabi haklıyım lan haklıyım da insan bir der doğru keşke senin dediğin gibi yapabilsem sağol falan bilemme ne neden yok yani niye haklısın ne demek yazmıyom olum bidaha.
Pek bi fevri, sinir bozucu, hatta küstah harekettir. Muhtemelen uzun mesaj atan şahıs kısa mesaj atan şahsın egosunu tavana çıkartmak gibi bir hata yapmıştır. O kitap gibi uzun mesaja peki diyerek egosunu tatmin etmiştir orosspuuu.
gerekli cevap verildiği sürece prblem yoktur, bu sade senin kuruntun.
Sık sık yaptığım eylemdir.
(bkz: az ama öz konuşmak)
kısa cevap veren şahsın yeterince değer vermediğini gösterir.

yani şu durumda: sen git herife/ kadına yaz uzun uzun sevgi dolu şeyler. karşıdaki ok cnm bncde desin.
bu durumda...

uzak durun bu tiplerden arkadaşlar!!!
ya memenizi sıkarlar ya paranızı yerler.
Adı üstünde kısa mesajdır. Uzun uzun yazmanın anlamı ne?
benim uzun mesajıma kısa mesaj yazcak kişi ile işim olmaz (gerekli kişilere uzun mesaj atarım).
kızların ilişkiyi bitirme sebebidir. boşanma davası bile açabilirler bunun için.
Odun sevgilinin her zaman yaptığı şeydir.

Sayfalarca şey söylersin cevap: hallederiz. Neyi hallediyorsun olum sorun çözüldü mü yoo
genellikle son cümleye istinaden cevap yazılmıştır.