bugün

eğer gömleğin kolları ellerini kapatıyorsa saçları beline kadar uzanıyorsa kahve kupasını iki eliyle tutup camdan yağmuru izliyorsa uzun gömlek eteğini kapatıyorsa çok mükemmel bir kızdır.
aşık heralde hoş görmek lazım.

uzun gömlek eteği nasıl kapatır sünnet gömeleği midir onu çözemedim.
uzun kollu, eteği geçen gömlek. Çözdüm galiba.

Kafa karıştıran kızdır.
(bkz: uzun kollu gömlekle kahve içen içi geçen kız)
çözdüm galiba
--spoiler--
etek nasıl uzun kollu olabiliyor onu çözebilmiş değilim
--spoiler--
bir moda akımı başlatıcısı olabilecek kızdır.
zira benim çevremde uzun kollu eteği geçen gömlek giyen kız yoktur. dünyada da olduğunu sanmıyorum.
haliyle bu hanım kızımız yeni bir şey üretmiş, yeni bir akım başlatmıştır..
muhtemelen giysiler arası bir yarışmanın ardından uzun kollu eteği(?) geçen gömlekle oturmuş yarış sonrası kahvesini içen kızdır. yani galiba.
modada yeni bir akım başlatacak olan kızdır.
kafam çok karıştı.durun şimdi...
başlık aynen bu demi bu. şu işte;
uzun kollu eteği geçen gömlekle kahve içen kız
başlığı ikiye ayırdığımızda şununla karşılaşıyoruz;
1) uzun kollu etek
2) gömlekle kahve içen kız
ne tatlı bir kızdır o.
uzun kollu, gömleğin alt kısmı uzun, saçları uzun, eteği kısa, iki eli olan, kahve içmeyi seven, yağmuru izleyen kızdır.
uzun geçmiş bir gecenin ardından sevgilisini yanında bulamayıp hüzünlenen kızı anımsattı.
sevimli, seksi kız tiplemelerinden birisidir. bunların kahve içenleri dışında kitap okuyan, film izleyen, uludağ sözlükte takılan * versiyonları da mevcuttur.
şu anda evimin yatak odasında bulunan kızdır.
kızların anlaşılmaz olduğunu bir kez daha cümle aleme göstermiş olan kızdır.

neresi uzundu abicim şimdi bunun?
şu anda evimin yatak odasında kahvemi yudumluyorum evet.
gömlek uzun kollu eteği geçmiş ve kızla beraber kahve içmiştir! anladığım kadarıyla?
(bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)
şu anda evimin jakuzisinde bulunan kızdır .
siyah ve kıvırcık saçlı lan bu.
an itibari ile yatak odamda kahvesini bitirmiş kızdır.
uzun kollu bir etek var, giydiği gömlek de bu eteği geçiyor. e yuh artık bi de kahve içiyo kaşara bak sen.

(bbkz:am günü yağ)
uzunluk karmaşası içinde kaybolmuş kızdır.
az evvel bağırarak benden 3 şeker isteyen kızdır. birazdan arkasından dolanıp o sıcacık boynundan göğüslerine dogru oradan da bacaklarina dogru akıp giden bir sümük şelalesi yapacağım. nezleyim de biraz. amacınız ne lan sizin?

edit:imla şeysi.
Uzun kollu etek. Peki. Eteginin kollarini bacaklarina gecirmis pantolonumsu etegiyle ve bunu gosteremeyecek kadar uzun gomlekle kahve icen hatun. Gomlek ve camasir giyip koltukta kahve icen kiz kadar seksi olamaz zira o uzun kollu etekle. Etekle gomlek pek yakismaz isin acigi sortla guzel olur o gomlek bir an once bunu ona biri soylemeli.
güncel Önemli Başlıklar