bugün

yazara karşı yapılan son derece büyük terbiyesizlik.

özellikle bana.

lan ben başımdan geçen hadiseleri belgesel tadında yazıp siz güzel insanlara okuması için sunuyorum siz demek böyle eksiliyorsunuz. ayıptır, günahtır. bu yanlıştan bir an evvel dönülmeli yoksa entry lerimi helal etmem.
çok fazla uzun olmasıdır. gazeteyi bile yanda, karşıda, sağda, solda, oturan insanların ellerinden başlık bazında okumaya çalışan insanlardan eksi oy yemek, hayatın bize sunduğu vazgeçilmez bir nimettir.

edit: siz de kısa yazın " a " " q "
eğer okumucaksa hiç tepki vermemelidir. Okuma alışkanlığı olmayan bir milletiz eyvallah ama gereksiz yorum yapma yeteneği bizim kadar gelişmiş bir toplumda yoktur.

Gider iki paragraf yazı okur , diğerlerinin hiç okumaz bile. Yada bir haber dinler araştırma gereği bile duymaz.Sonra saçma sapan yorumlar yapar. Ama yapmayın bunu sonra o konu hakkında bilgili biri çıkar öylece yutturur lafı. Birşeyi yarım öğrenmekten vazgeçin.Ya tamamen öğrenin yada susun. Sırf bu yüzden yani başka birisinin lafları altında kalmamak için daha çok araştırır her yönüyle bakarım. Tecrübeyle sabit , akıllanmak en iyisi.
üşengeçliğin daniskasıdır. entryi yazana yapılmış bir hakarettir.
emeğe saygı duymak gerekir bu yüzden yanlış bir harekettir. onun yerine şu daha uygun.

(bkz: özet geç piç)
Kısa ve öz bilgi isteyen yazar tepkisidir.
Gerekli bir sözlük içi davranıştır. Uzun entry girip insanların okumasını beklemek te saflıktır.
başlığa bakarım sonra ilk cümlelere eğer zıt görüşümde olan bir yazıysa eksilerim.