bugün

kısa boyun dezavantajlarından bahsedecek olursak daha fazla çıkacaktır.
ilişkilerde dezavantaj oluşturuyor. kadınlar ara ara bunu sorun yapıyor. "fotoğraflarda çocuğun gibi çıkıyorum" gibi bir basit kıvılcım sonucu uzun bir yadırgama süreci başlıyor. "uzak mesafe ilişkisi yaşamadım demezsin." diyorum. espri ile savuşturma çabasına giriyorum. bana kalırsa ben sorun etmeliyim! bir kez hayata geliyorum onda da ayakta öpüşemeden ölüp gideceğim. her neyse, tüm bunlara rağmen kadınlar uzun boylu erkeklere yeniliyor.
Asker de hiç bir b*ka yaramıyor, nerde antin kuntin iş var siz seçiliyorsunuz.
Topuklu giyince 2 metre olmak.
Tavanı alçak hiçbir yerde rahat edememek. Özellikle toplu taşımalarda büyük sıkıntı oluyor. En ufak tümsekte kafanızı çarpıyorsunuz bir de minibüs doluysa ve tekerlek üstüne denk gelmişsen vay haline...
pek dert edilecek sorunlar değildir.
Kapılardan eğilerek geçmek. Büyük dezavantaj gerçekten.
perde takmak. ühü
Elbiseler etekler çok kısa oluyor pantolonlar kısa geliyor bir kız olarak ayakkabı sorunu da oluyor giyim uzun boylular için büyük bir dezavantaj.
Kafayı olmayacaklar yerlerde bir yere vurmak.
kısa kızlarla el ele tutuşmak bir sıkıntı. zaten niye el ele tutuşulur anlamam.
dengeyi zor sağlamak, bu yüzden otobüslerde en çok sarsılan olmak.
Bilmem anlatsanıza biraz.
evlenecek türk kızı bulamamaktır.
Koşarken andaval gibi gözükmesi.

Not : bu benim.
Dolmuştayken kafanı tavana çarpmana neden olur. Sonra otobüslerde falan oturamazsın bazen. Bacağın sığmaz çünkü.
Eğilip kalkarken çekilen zorluk.
Seri hareket edememe durumu.
Bir 8 cm topuklu cizmeyi giymeye çekinmek bunlardan biri. Nşa normal bir boya sahip olmaniza ragmen sen o boyla o topukluyu hangi amaçla giydin sorusuyla sık sık karşılaşabilirsiniz.
Ayrica yurdum er kişilerinin boy ortalaması belli. Onun boyunu aşmamak için topuklulara veda etmeniz gerek.
hiç bir zaman tadamayacağım dezavantajlardır.
zaten 25 cm lik topuklu ayakkabı giydiğimde normal bir boya erişebiliyorum.
onunla da yürüyemeyeceğimden, bahsi geçen dezavantajları göremeyeceğimdir.
sırt ağrısı.
olmayan dezavantajdır.
Okul çağında en arkalarda oturma sebebidir.
skolyoz ihtimali artar. bacaklardan uzunsanız denge problemleri yaşayabilirsiniz. minibüsten inerken kafanızı çarpma ihtimaliniz yüksektir. boy uzunluğunuz bacaklardan geliyorsa pantolon sıkıntısı çekersiniz. memleket geneli uzun bacaklı olmayınca sizi de yok sayarlar.
kızların ekseriyetinin tarzan'ın çiko'su gibi gelmesi.
o bodur yerden bitme kılara tepeden bakabilme zevku sefası, ustelik topuksuzken bile ...