bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kiymetli iett mizin bazi ilkokul ögrencileri için yapilmis koltuklari nedeniyle benim gibi uzun boylu vatandaslarin sigmamasi sonucunda özenle test edilip, seçilmis yerlerdir..

yesil otobüsler(mercedes) için koltuk rehberi:

birinci olarak en arka orta koltuk: gayet rahattir efenim..önü bostur bu koltugumuzun ..ayaklarinizindan soldakini sol tarafa dogru çapraz uzatabilirsiniz öndeki koltugun altina..zira yaninizdaki sizin kadar uzun olmadigi için bos olur burasi genelde..

ikinci olarak sofor arkasindaki sagdaki koltuk..sagdaki genisse soldaki de genistir deyip soldakina geçilirse babalara gelirsiniz zira orasi sıkışıktır ve bütün yol boyunca sol bacaginiz eziyet çeker..sag koltuk ise gayet rahattir..tek sorun vardir, otobüse binen insanlarin ilk baktigi kisi oldugunuz için yasli teyzelere yer vermek zorunda kalma olasiliginiz % 99 dür.

üçüncü olarak bilimum dört kisilik loca kılıklı koltuklardir..karsidakine göre uzatirsiniz güzel bacaklarınızı

dördüncü olarak otobüsün orta kisminin hemen arkasinda soldaki iki kisilik koltuklardir..zira bu koltuklarin önü bostur..genelde kirmizi borumuza yaslananlar olur fakat yine de uygun bi sekilde bacagimizi uzatabiliriz..

beşinci ve son olarak da otobüsün sag kisminda, orta kisminin hemen arkasinda ve hemen önünde olan yan tek koltuklardir..önü boş oldugu için bunlara da oturabilirsiniz..

halk otobüsleri için koltuk rehberi:

bu halk otobüsleri dedigimiz meretler bizim için pek iyi degildir zira bir tek en arka orta koltuk vardir bizim kalibimiza göre, binmeden önce bakilmali; bossa binilmelidir. *

eger eski model halk otobüsü ise en arka kisim yayla gibidir arka 5 liden hepsine oturabilirsiniz hatta yatabilirsiniz..

kırmızı belediye otobüsleri için koltuk rehberi:

bu otobüsümüzde koltuklar genelde yan oldugu için çoguna oturabilirsiniz..çok güzel, sevdigimiz bir otobüstür..* *

bizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz..
    13 -1 ... atan alir spor
  2. 2.
    en uygunu ayakta durmaktır.
    1 ... devedikeni
  3. 3.
    en arka baş iyidir. Cunku bacaklar sığmaz cok zor durumdur.
    ... hendrix
  4. 4.
    (bkz: 15f)
    ... hendrix
  5. 5.
    merdiven boşluğundaki basamaklar iyidir, her durağa yaklaştığınızda inecek var mı acaba diye kıllanırsınız ama, hem hiçbir yere sıkışmazsınız, hem de merdivenlerin ortasındaki korkuluğa sırtınızı dayarsınız, cümleten hayırlı yolculuklar...
    1 ... impayatoy
  6. 6.
    en uygunu tavanda durmaktır.*
    2 -1 ... probus
  7. 7.
    bagaj.
    1 ... gregor incegor
  8. 8.
    selvi boylu insanlar icin en makbulu iyi jimlastik ögrenip her koltuga sigmayi ogrenmeleri gerekir.
    (bkz: ben boyle yapiyorum ve mesutum)
    2 ... mulayim
  9. 9.
    durak.
    2 ... zlatan1937
  10. 10.
    uzun boylular icin otobüs tamamiyla bir iskence oldugundan, uygun yer secmektense hic binmemek tercih edilmelidir.
    ... kopush