bugün

Her zaman erkekler tarafından ilgi odağı olmuş kızlardır.
orta boylu, hafif balık etli, doğal kızıl saçları ve yemyeşil gözleri olan kızlarla boy ölçüşemeyecek hanım kızlarımızdır.

(bkz: zor beğenen erkekler kızılları sever)

edit: ah. ilk darbeyi yedim. sözlükte uzun boylu zayıf sarışın renkli gözlü kız varmış.*
(bkz: rus)
(bkz: slav ırkı)
her zaman erkekler tarafindan ilgi odagi olmamis kizlardir.
lakin zayif ve uzunsa biçimsizdir. he hafif balik etli ideal kiloda olup uzun olsa ilgi odagi olabilir.
tanidigim varda ondan seettimdi.
'' hani nerde ki ? '' dedirten kızlardır. piyasada bunların sahte sarışını, lenslisi şeklinde imitasyonları bolca mevcuttur. yalnız teknik sebeplerden dolayı, uzatma işlemi yapılamamaktadır. ama yakında onu da başarabilecekleri inancındayım.
türkiye de hurra naralarıyla üstüne atlanıldıktan sonra 'yaa bunun niye götü bu kadar kalkık ki' sorularıyla karşılaşan kızlardır.

potansiyel türk kızı düşmanıdır. kıskanılır.
(bkz: elf)
hepsini bir arada kafamda kurmaya çalışırken devrelerimin yanmasına sebebiyet veren kızlardır. eğer varlarsa ve bu yazıyı okuyolarsa ilk önce beni bulsunlar. (bkz: bişi dicem de).
iskandinav ülkelerinde ve doğru avrupa ülkelerinde sıkça rastlanan kız modelidir.
Sevgilisi olmayan yazarların açtıgı başlıklar
çok güzel sevişen kızlardır.
(bkz: cavit)
hayata resmen 8-0 önde başlamış kızlardır.

tanrı bu kızı izin gününde, iyice uğraşarak yaratmıştır. güneş gibi ışıldayan renkli gözlerine itinayla kurban olunur.
minyon türk kızlarını sollayıp geçen ejnebi hatunlardır.
(bkz: yvonne strahovski) dir.
kuvvetle muhtemel; hatta daha doğrusu, kesinlikle türk olmayan kızlardır.
Doğum yeri Ukrayna veya Finlandiya olması muhtemel kızlardır.
türkiyede çok vardır.
Avrupai olarak tabir edilirler.
Her zaman güzel olmayabilir.
Yarışmada bir kız vardı, zayıf uzun boylu sarışın ve renkli gözlü idi. Yüzü normalden 3 4 cm uzun, çenesi de çok uzun ve yüzünden önde kemcuktü, göz çukurları çok çukur ve karanlıktı. Tabi çirkindi demiyorum herkes güzeldir nereden bakıldığına bağlı olarak.

Ama eminim o kıza bakınca sarışın uzun boylu fanatizminizi sorgulardınız.
Geneli kendinden uzun, esmer erkek tercih eder.
Slavlar?