bugün

Evet inanılması zor ama gerçektir . Türkiyede uzun boylu erkekler kısa boylu erkekleri kıskanıyordur.
çünkü türk kizlari kısa olduğu için uzun boylu erkekleri hemen ret eder . Ama kısa boylu erkek teklif etsin boyu boyuna olduğu için kızlar hiç düşünmeden evet der.

Edit : pardon boyumu yazmayı unuttum 192 cm.
(bkz: yav he he)

bu arada harbiden nerelisin sen dayı?
şaşırtan ve gerçek olmayan iddia. "hani lan beni kıskananlar" diyorum ben.

(bkz: ben hayır diyorum)
(bkz: tekerlekli sandalye boyundaki türk erkeği).
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
(bkz: tom cruise)
öyle olsaydı üstüste koyardım. yalandır inanmayınız.
kısa erkeğin neyini kıskanalım lan?! neyin kafasıdır bu? erkek dediğin kısa olmaz bir kere. 175cm'nin altındaki erkekler kısadır evet. ben 1.90 boyunda olacağım sonra gidip 170cm'lik adamı kıskanacağım, ciddi söylüyorum gülemiyorum bile bu duruma. 170cm'lik adamın yanında çok güzel bir kadın bile olsa kıskanmam o kadar da net.
doğrudur bir tespittir efendim.

her zaman kıskanmışımdır. hiçbir zaman arabanın sağ ön koltuğunda şöyle ayağımı uzatıp rahat rahat gitmişliğim yoktur. sürücü tarafındaykende arkamdakine ızdırap oluyorum maalesef. toplu ulaşım araçları aynı şekilde, eleman sanki 3+1 evde oturur gibi mis gibi oturuyor. ben 3 durak gidene kadar türlü şekillere giriyorum, hatta dörtlü koltuklar ve önü açık koltuklar doluysa çoğu zaman ayakta gidiyorum.

eh bir de bunun alçak bir engelin altından geçerken çekilen eziyeti var. eleman az birşey eğilerek hiç kendini bozmadan yürümeye devam ediyor. ben mi? neredeyse 120 derece eğilmek zorundayım oradan geçmek için. az fıtık tehlikesi atlatmadım.

e sevişirken de zorlukları olmuyor değil. neyse onları anlatmanın lüzumu yok.*
Doğru tespittir. Bacağım boyundaki adamı kıskanıyorum amk dünyaya alçaktan bakmak istiyorum. 160 boyundaki cüce kızlarla birlikte olmak istiyorum. Huhh rahatladim.
Karsilasmadigim bir durumdur.e sacma buldugum bir onermedir.
saçma tespittir. şahsen ben benden uzun olanları kıskanıyorum kısa olanları değil.

(bkz: sözlükte boyunu belli etme yöntemleri)
(bkz: güldürdün piç)
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
güncel Önemli Başlıklar