bugün

o degılde memlekette uzun boylu kız yok , olan varsa da ya manken oluyor yada parası olana bakıyor,
Neyse o degılde askın metafızıgı arastırın derım.
Uzerınde hakımıyet kurma ıstegıdır. Kadın boyle olunca erkek kendını daha erkek hıssedıyor. Kadın ıcınde durum boyle kendını daha kadın hıssedıyor erkek oyle olunca.
herkesin aynı şekilde bilinmemesi gereken bir genellemedir. ama;
benimdir. 1.90 boyum var. ve takıntım da var evet.
minyon tipli kızları seven erkeklerdir.
olumlu manada bir takıntıdır. Hiçbir erkek kendinden uzun bir kadınla birlikte olmaz eğer çok yüksek bir statüsü yoksa ceo veya bilmem ne değilse. psikolojik açıklamaları da vardır bu tespitin. Hayatım boyunca benden uzun veya iri olan kadınlarla veya benimle aynı boylarda olan kadınlarla asla rahat edemedim. 1.82 boyundayım... orta boyluyum yani.
Kızların topuklu giyerek aradaki farkı kapayacağının bilincinde olan erkektir.
ne yapacaktı denilesi önerme. evirip çevirmesi daha kolay oluyor. kazulet gibi kadınla zor işler.
Normaldir, takinti degildir. Cok sık rastlanilan bir konudur. 1bucuk metre bir kadinin karsisina, 1.80'in ve 100 kg 'nin altinda bir adam cikmayabilir. Bakiniz dutturu leyla.
entresandır. anlamış değilim. 2 metre boyundaki arkadaşım 1.70 boydan fazlasını istemiyor. Genel olarak basketbolcular kısa boylu kız istiyor.
aslında takıntı değil de düpedüz hoşlanmadır. anlaşılır gibi değildir. bir erkeğe bakıyorsun dalyan gibi, bir de kıza bakıyorsun ufacıl tefecik karamürsel sepeti gibi. işte ne demiş atalar, gönül bu konuyor bir yerlere.
ortada bir takıntı varsa, o da, "kısa boylu kadınların uzun boylu erkek takıntısı"dır.
Minyonlar çekicidir.
hiç çözülemeyen denklemdir. kadının şurası, erkeğin burası.
şahsıma ait olan takıntı. yani öyle hobit ayarında değil ama evet bir sempatileri var.
Bu önermeyi sadece fiziksel etmenle açıklayabilecek tek gerekçe cinselliktir. Uzun boylu kadınlar ( 1.80 ve üzeri), istisnai durumlar haricinde yatakta konu mankeni olarak teşrif bulundukları için ve minyon denebilecek kadınlar da tabiri caizse yatakta yılan oldukları için, 1,90’lık adamın altından girip üstünden çıkarak şaşırtmayı başarabildiği için bahsi geçen durum ortaya çıkmaktadır.
Peki ya uzun boylu kadınların kısa erkeklerden hoşlanmadıkça ne demeli?
güncel Önemli Başlıklar