bugün

Yanınızda 6 katlı apartman gibi duran erkek iticiliğidir. O kadar boyu nereye sokacak peki?
150 boyundaki kiz ne kadar iticiyse 190 boyundaki erkekte bir o kadar iticidir kanimca.
Uzun boylu erkek mi itici oluyormuş yapmayın neden mankenleri 1,50 boyunda değil o zaman biri şu başlığı açanı siksin.
stromae 1.90 boyu ile bu önermeyi yalanlar.
Yazan kısa boylu olmasa...
1.85ten sonrası evet biraz itici. iticiden ziyade uygun partner bulması zor oluyor. şahsen ben insana insan olarak bakıyorum, böyle bakınca itici gelmiyor kimsenin dış görünüşü.
En iyisi 1:80 boy olduğundan doğru olabilecek önerme.
olmayan iticiliktir. bu boyla da 180 cm boyu olan erkekle çıkamam herhalde.
1.85ten sonrasi icin dogru önerme. Hele ki bir de zayıfsa Allah'a yakın bana uzak olsun.
(bkz: kısa yazar beyanları)
(bkz: 190 altındakilerin erkek olmaması)
kolay fark edilebilme iticiliği.
Çok zayıfsa itici bir görünüme sahip olabilir. Ancak boy-kilo orantısı idealse itici demek günahtır. *
Bana itici gelmeyendir. Sarılırken parmak uçlarında olmamı kim sağlayacak, Mutfaktaki tencelereleri bana kim verecek di mi ama.
Hamiş: çok bencil ve pragmatistim.
1,50 kız beyanı.
Hiç de olmayan iticiliktir. Uzun boylu erkek, erkek gibidir.
Ya tamam al 7 cm senin olsun 1 80 kalayım tamam.
sıska olmadığı sürece olmayacak iticiliktir.
Uzun boylu erkek çekicidir. Aksini iddia eden kısadır. Net.
Kısa erkek beyanı.
Uzun boylu kızlar adına piyasadaki uzun boylu erkek eksikliğine dikkat çekmek istiyorum. Buradan yetkili mercilere sesleniyorum, bu böyle olmaz bu işe de bir el atın, saygılar.
Olmayandır. Uzun boylu erkek candır. Sevilesi erkektir.
Ya 1.80-85 iyi de 1.95-2.10 ne AMK? insansın sen zürafa taklidi yapmaya utanmıyon mu?
Alakası yok bence korumacı bir havası vardır.
saçmalamayın.
boyunları tutulduğu için olabilir mi?
kimine göre iticidir.
güncel Önemli Başlıklar