bugün

(bkz: reklam lan bu)

dünyanın en şahane erkeği olması beklenmeyen erkektir. zira özelliklerin tek tek şahane olması gerekmez, bir aradayken uyumlu ve şahane gözükmelidir. eğitimli ve kültürlü olması takdire şayandır. uzun boylu ve ela gözlü olması tercihe göre itici de olabilir çekici de olabilir. hatta inanın hiç bir anlam ifade etmeyebilir bile.

edit : başlık başıma.
ev arkadaşı aranıyor.
(bkz: hani nerde)

kim sakladıysa çıkarsın ortaya erkeğidir. hiçbir kızın mahrum kalma gibi bir eksikliği olmamalıdır. madem vardır faydalanılmalıdır. * *
ben miyim lan yoksa?
bizim okulun mühendislik fakültesinde bir numunesi bulunan.
boy uzun, gözler ela, şiir okurum, mum yakarım, romantikim, edebiyattan sanattan siyasetten anlarım, iyi şiir okurum iyide sevişirim; vay be ben neymişim dedirten gaz verici, huzur verici, yan gel yatcı şey *
(bkz: baba).
esmerse daha bir hoş olacak erkektir.
boyum 1.92, gözüm ela, eğitim desen üniversitedeyim oda var.. ee ne duruyorsuuun helva yapsanaa helva yapsanaa..
Kızların ona vermesi için daha çok çalışması gereken erkektir.
gözlerinin ela, boyunun uzun ve eğitim kültür oranının yüksek olması dışında eğer kaşları abartılı kalın ve birleşikse, dişleri yamuksa, saçları dökülmüşse, bu yönlerinin de bilinmesi gereken erkektir.. tip her şey demek değildir ama çok şey demektir.
kızı, erkeği, gay ı entrylerinden deşifre eden başlıktır..
(bkz: eğitimli kültürsüz erkek)
(bkz: hani nerde)
burnu güzelse ve gamzesi de varsa kendisine burdan selam ederim. ***
1.85 boy,gözler ela ve kültürlü.... "abbas kaç beni tanıdılar"
(bkz: aaa bu benim lan)

mavi gözlü versek?
(bkz: uzun boylu dalgalı saçlı güzel zeki kız) ile uyumlu olabileek erkektir.
o kadar kusur kadı kızında olur üzülmesin, allah çirkin talihi verir inşallah.
elimizde ela gözlü kalmadı siyah olsa.
güncel Önemli Başlıklar