1. 1.
  güleryüzlü şekilde habere başlayıp ''sıradaki haberimiz afganistan dan'' diye girip sonra o gülümsemenin ardından suratı atan ve öyle devam eden spikerlerden bahsediyorum. şimdi tamamiyle sırıtıp demiyorum. başta bizlere, izleyicilere güzleryüzlü olan spikerin ekran karşısında maymun olmasından aslında olmamasından bahsediyorum.

  bunun için yapılacak şeyler vardır. misal haber başlığına kötü haber yazın ya da sevimli haber, iyi haber, sapık haber. bunları yazın. sonra adam ona göre ifadesini alsın. ''annesini bıçaklayan genç'' te sırıtan spikeri ben napayım lan ya da ''ırak ta savaş var'' hehe diyen bi spiker. ıı ııhh cık, olmaz efendim.

  ya da bu haberlerin başına * :( :' :o :* gibi ifadeler koymak. nasıl güzel olmaz mı? misal üzücü koy aq :( bunu adam ifadesi suratı atık olsun. atık ne lan. üzücü olsun. ya da köpekler doğurmuş herkes çok neşeli koy * ifadeyi adam bizi mutlu etsin.

  ben spikerlerin yanındayım efendim. adamlar kötü olmasın istiyorum. başta anlasın haberin içeriğini, bizi de sevindirsin, hüzünlendirsin..

  edit: la abooo, : ) yazınca tabe birleşik swh oluyomuş yıldız içindi. abooo..
  1 ... kolibalili
 2. 2.
  Balatayı sıyırmıs spiker modelidir.Izleyıcı habere ve spikere karsı bir antipati duyacaktır.
  ... duvarda cis izleri